Marion Cotillard

7,9
33 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

Odpowiadajcie krótko.

U mnie Marion. A wy jak sądzicie?

użytkownik usunięty

Marion zdecydowanie. Charlize mnie nie zawsze przekonuje, ale nie jest złą aktorką ;)

I Marion i Charlize są świetne (Marion w Edith Piaf a Charlize w Monster). Ciężko takie talenty porównywać , ale gdybym miał dokonać wyboru to chyba Marion Cotilard.

Uwielbiam je obie, jednak obiektywnie muszę wybrać Marion ; )

użytkownik usunięty

Theron.

nie wiem w ogóle, co to za pytanie.
Theron. ;)

fabcos

Marion! Zagrałaby stolik gdyby było trzeba a Theronka jest trochę sztywna.

Briann

Zdecydowanie Marion, jest bardziej wszechstronna. I jest lepszą twarzą Diora:-)

Zdecydowanie Marion.

użytkownik usunięty
aviatorka_06

Ja też stawiam na Marion, choć pewnie gdyby zadać pytanie na forum Charlize to wygrywałaby tamta ;)

Marion Cotillard <3

Karola_32

Marion!!!

Według mnie stworzyły dwie najwybitniejsze kreacje w historii kina. Porównując te role wygrywa u mnie Marion, ale za całokształt pierwsze miejsce daję Charlize.

Marion niezaprzeczalnie.

Remis. To nie wyścig. Obie niezwykle piękne, obie piekielnie zdolne. Grają w nieco innych typach filmów, ale nigdy nie zawodzą. Zamiast wyścigu wolę je dołączyć do jednej grupy ulubionych aktorek. Dla Charlize niesamowita uroda jest trochę przekleństwem. Przesłania jej grę i określa typ róe. Zdarza się, że jest świetna w przeciętnych filmach. Cotillard ma nieco więcej szczęścia. Nie musi się deformować jaK Charlize w Monster, by zagrać naprawdę przejmujące role.

Woooo

Theron

Marion

Marion, niezwykle piękna i utalentowana

użytkownik usunięty

Przecież Theron jest z RPA!

Charlize to obecnie najlepsza aktorka, chociaz Marion tez swietna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones