Marion Cotillard

7,9
33 381 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

Nie rozumiem,jak to możliwe,że Marion jest w rankingu przed Kate Winslet?To jest jakiś żart?

Lilith_999

Nie, to nie żart, a opinia forumowiczów. Ty bardziej lubisz Winslet, ja Cotillard i dla mnie jest świetną aktorką zasługującą na najwyższe noty. Oczywiście nie ujmuję tutaj nic Kate, bo również jest rewelacyjna, jednak większą sympatią darzę Marion.

eremziom

Oczywiście rozumiem,ale chodzi też o ich doświadczenie.Marion jest dobra,ale jak dla mnie za mało "plastyczna" żeby wyprzedzać Kate.Trudno,każdy ma swoje zdanie.;)

Lilith_999

Wiadomo, że nigdy nie oceniamy w 100% obiektywnie. Zawsze - czy to do filmu, czy do aktora/aktorki, mamy jakieś subiektywne, osobiste odczucia, które biorą górę nad surową, krytyczną oceną :) Ja mam do Marion słabość, tak samo jak do Kate Beckinsale czy Clarie Danes :)

eremziom

Do Kate Beckinsale chyba każdy ma słabość;)

Lilith_999

ja nie mam ;p

hupcio

Oj, bo zgłoszę nadużycie :D

eremziom

A ja nie cenię Kate Winslet jako aktorki : ), psuje mi wręcz filmy.

eremziom

poszedł bym dalej - nie da się określić parametrów "dobra" filmu czy aktorki. fajnie jest natomiast poczytać co inni myślą i jak można patrzeć :) co się może podobać i dlaczego.

Lilith_999

Ja lubię obie. Zawsze będę uważał, że brak jakiejkolwiek nagrody dla Cotillard za Incepcję, to jakiś skandal. Tak jakby te głupie efekty specjalne, totalnie zamazały jej cudowne aktorstwo w tym filmie. A przecież to Cotillard była najmocniejszym punktem tego filmu.

kendo777

No jak dla mnie to ona tam nie miała zbyt wiele do powiedzenia;)

Lilith_999

Żaden żart. Marion jest świetną aktorką, Kate również ale Marion widać jest bardziej lubiana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones