Marion Cotillard

7,9
33 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard
zjeboklesny

Ponieważ Marion nie grała w tej części.

robert2207

Mamy pytanie dlaczego nie zagrała w Taxi 4?Może nie chciała albo była zbt zajęta i nie mogła

Koneser_Kielce

Pewnie była już zajęta pracą na planie innej produkcji. "Taxi 4" i "Niczego nie żałuję - Edith Piaf" miały premierę w podobnym czasie, więc może o ten film chodziło. I dobrze na tym wyszła, bo otrzymała za niego Oscara :)

robert2207

Podobno ma powstać kolejna część Taxi ciekawe czy z tymi samymi aktorami co poprzednio

Koneser_Kielce

Poproszę o źródło tych wieści.

robert2207

http://www.filmweb.pl/film/Taxi+4-2007-338799/discussion/Taxi+powraca,2836312

Koneser_Kielce

News sprzed roku, a dalszych wieści (chyba) jak na razie nie ma. Ale miło by było, gdyby powstała kolejna część i utrzymała poziom wcześniejszych.

robert2207

Mnie bardzo ciekawi dlaczego tyle lat nie powstała 5 część?Mnie to zastanawia bo 4 część była hitem więć mają pewność że 5 będzie także a tu ponad 10 lat i nie ma filmu.Dziwne.

Koneser_Kielce

Może Bessonowi brakło już pomysłów i chciał poczekać. Choć czwórka to godne pożegnanie z tymi bohaterami. I, co rzadko się zdarza, każda część trzyma poziom.

robert2207

Kiedyś nie chcieli wpuścić mnie do kina na Taxi 2 bo miałem za mało lat ale już na Taxi 3 zostałem wpuszczony choć też nie miałem wymagającego wieku ale bileter był kolegą mojej starszej koleżanki i mnie wpuścił i jak zobaczyłem 3 to od razu tego samego dnia poszedłem do wypożyczalni i wypożyczyłem Taxi 1 i 2.Taxi trzyma poziom i dlatego czekam na 5.Jak leci któraś część w TV to zawsze oglądam mimo że oglądałem każdą część przynajmniej 13 razy coś ma w sobie ta seria że chce się oglądać wszystkie części do zajechania wtedy kasety.

Koneser_Kielce

Te komedie są ponadczasowe. Lubię ten nienachalny, francuski humor. Oglądanie komisarza Gilberta w akcji to czysta przyjemność :)

robert2207

Jak bedzie nowa część to nie może go zabraknąć niech nie będzie Lily,Petry czy starego Lily ale Gilbert musi być bez niego Taxi to jak pustynia bez piasku.

Koneser_Kielce

I koniecznie generał Bertineau.

robert2207

Ja dzięki Taxi polubiłem markę Peugeot 407 i więcej francuskich komedii zacząłem oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones