Marion Cotillard

7,9
33 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

Rolą Edith Piaf. W pełni zasłużyła na Oscara. Jestem jej oddaną fanką. Zagrała fenomenalnie, niezykle wyraziście i ekspresyjnie. Film broni się głównie dzięki jej roli.

radziecka84

Fakt, zagrała genialnie, czasami aż ciarki mnie przechodziły.. Niezmiernie wysoko postawiła sobie poprzeczkę, mam nadzieję, że podoła.

DizzyMissLizzy

własnie wczoraj obejrzałam Niczego nie żałuję i zgadzam się zagrała fenomenalnie ,bardzo jestem ciekawa jest roli w Public Enemies, bo jest zdecydowanie inna ;> no i ten akcent, który ponoć nie przychodził jej łatwo, w sumie nie ma się co dziwić

maga89

jest bardzo charyzmatyczna. przyciąga na siebie uwage w filmie, m.in. w "public enemies", niby zwykła rola kobiety gangstera, a ma to cos. w "dobry rok" też bardzo kobieco. jak dla mnie ma duzy potencjal i co cenie każda rola sie różni (niczym sean penn moj guru, prawie :) czekam na "nine" i mysle ze bedzie kolejna nominacja do oskara, kto wie moze i wygrana. badz co badz wierze w nia bardzo :)

radziecka84

Ma taka "przedwojenna urode", jak aktorki z dawnych filmow ;) Idealnie zagrala jako Edith Piaf i swietnie wypadla w "Public Enemies".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones