Marion Cotillard

7,9
33 361 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

Marion Cotillard została nominowana do Złotych Globów, Screen Actors Guild Awards, the BFCA Best Actress Award (przewidywana jest również ponowna nominacja do Oscara) za rolę w "Rust and Bone", filmie, który gorąco polecam i który oczywiście nie pojawił się w Polsce.

madziaadance

mam nadzieję, że jej się uda. Jest świetną aktorką, swoją drogą gdzie można obejrzeć ten film? Wszędzie szukałem i nie ma

Indy_6

Znalazłam online tylko w wersji oryginalnej, francuskiej bez napisów niestety.

madziaadance

Kolejna nominacja w kategorii Aktorka Roku przez the London Critics’ Circle ;)

użytkownik usunięty
madziaadance

Za ''Rust and Bone'' nalezy jej sie Oskar - bez dwoch zdan!

madziaadance

Kolejny dowód na to, że Cotillard to tak naprawdę dwie aktorki w jednej: bardzo dobra w filmach francuskojęzycznych i mocno przeciętna (a wręcz słaba) w filmach anglojęzycznych. Widać niestety, iż angielski nie jest jej ojczystym językiem, czasem ma się wręcz wrażenie, iż cały wysiłek wkłada w wymówienie (zrozumienie?) kwestii i na aktorstwo nie starcza jej już czasu. Ergo: niech lepiej zostanie w Europie - tu daje sobie radę a i z wybiciem się nie ma, jak widać, większych problemów...

A przewidywana nominacja do Oscarów za De Rouille et d'os w pełni zasłużona, choć szanse na drugą statuetkę niestety marne - znając życie Akademia doceni kogoś z dwójki Chastain - Lawrence (nie daj Bóg)...

Bismarck

Filmy anglojęzyczne sprawiają, że jest o wiele bardziej rozpoznawalna, a co za tym idzie, podpisuje kontrakty chociażby takie jak z Diorem.
No i nie ma wielu filmów, w których byłyby ambitne role kobiety z zagranicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones