Marion Cotillard

7,9
33 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

osobiście uważam, że najmniej zasługiwała na oscara spośród piątki nominowanych ale mimo wszystko gratuluje i mam nadzieje, że się nim udławi w sensie oscarem

kolgrim

Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!! Nie karmić TROLLA!!!

cxap

to moja obiektywna ocena nie musisz sie z nia zgadzac
ja naprawde uwazam ze Cotillard nie zaslugiwala na oscara to ze jestes jej fanem oznacza tylko to ze nie mozesz byc obiektywny tyle
a mnie nazwyaj jak chcesz
smieszne

kolgrim

Śmieszne, żenujące i prostackie są twoje słowa (obiektywna ocena?): "mam nadzieje, że się nim udławi w sensie oscarem". Koniec mojego komentarza.

kolgrim

Nie przejmuj się.Ja tu widzę,że wszyscy za Cotillard szaleją i oczy chcą wydrapywać jak się o niej złe słowo napisze.
Podzielam Twoją opinię.Oscar dla Cotillard to błąd.Oscar dla Linney to byłoby coś...

kolgrim

Twoja obiektywna ocena i masz nadzieje,ze sie nim udlawi....Hmm, nie ma to jak dzieci na Filmwebie.

kolgrim

Kolgrim mam do Ciebie tylko jedno pytanie bo cały czas mówisz że Marion nie zasługiwała na oscara a czy ty w ogóle oglądałaś film ,,Niczego nie żałuję" bo jakoś o jej roli nic nie wspominasz oprócz tego że nie zasługiwała... i nawet tego nie argumentujesz.

A Marion daje 8/10 mimo że wspaniale zagrała w ,,Niczego..." i całkowicie zasługiwała na oscara to jednak jest to na razie tylko jedna dobra rola chociaż i tak jest już moją ulubioną aktorką:D

kolgrim

osobiście uważam, że albo w ogóle nie wzięlaś się za oglądanie "Niczego nie żałuję" albo byłaś baaardzo śpiąca i zasnęłaś już na samym początku i tak do końca. nie wiem. Marion jest genialna. Udowodniła, że potrafi zagrać wszystko. Zasłużyła na tego Oscara swoją pracą i o ogromnym talentem. Brawa dla Akademii za odpowiedni wybór ! :))

kolgrim

Chociaż miałam inną kandydatkę do tej nagrody, to bardzo cieszy mnie Oscar dla Marion. W "Niczego nie żałuję" zagrała naprawdę wspaniale, chociaż sam film średnio przypadł mi do gustu.

Eriu

potrafi zagrać wszystko?? gdzie to udowodniła ?? przypomina mi się Tom Hulce ktory zagral genialnie w Amadeuszu a pozniej sluch o nim zaginał, albo tandetna Jennifer Hudson która poza Dreamgirls juz nic wiecej nie pokazala, obawiam sie ze to samo czeka Marion ...
ktoś napisal, że oscara powinna dostac Laura Linney - zgadzam sie w pelni, wtedy nie byloby przynajmniej rozczarowania

kolgrim

Nie porównuj Marion Cotillard do Jennufer Hudson. Cotillard przed "Niczego nie żałuję" zagrała wiele bardzo dobrych ról. Ja tym oskarem nie jestem rozczarowna, chociaż moją kandydatką była Julie Christie.

kolgrim

Marion to nie grozi, to jedna z tych wielkich. A fakt, że nazywasz Jennifer Hudson tandetną świadczy o tym, że jesteś bardzo podatna/y na wpływ otoczenia. Wszystkie pudelki ją objechały, to i Ty nie będziesz gorszy/a. Nie ma to jak presja otoczenia.

kolgrim

Nie spodziewalem sie, ze ta ladniutka, aczkolwiek malo jak dotad utalentowana aktorka z Francji moze dostac najwazniejsza nagrode amerykanska! Widzialem ja jak dotad tylko w trzech czesciach 'Taxi', gdzie zrobila na mnie wrazenie, jednakze swoja uroda a nie stylem gry. Jej nagrodzonej kreacji nie widzialem, lecz podejrzewam, ze tutaj zadzialal istotny czynnik, czy tez slabostka akademikow; piekna dala sie ucharakteryzowac na brzydule - oni uwielbiaja nagradzac takie kreacje. Nie bede jednak ocenial zanim obejrze jej wystep w 'Niczego nie zaluje'. By the way, to fajnie, ze Akademia nagrodzila w koncu francuska aktorke, co nie zdarza sie jej zbyt czesto - w zeszlym roku w tej kategorii nagrodzili Brytyjke, co jest juz czestszym werdyktem.

Thommy

Masz rację, nie oceniaj póki nie obejrzysz.
Marion zawsze była genialna aktorką, tylko role które dostawała nie pozwalały jej w pełni tego pokazać. Aż do czasu "Niczego nie żałuję"
I bynajmniej nie dostała statuetki dlatego bo dała się oszpecić.
Zagrała mistrzowsko i Oscar jej się należał.

Thommy

To po co piszesz, że jest mało utalentowana, skoro widziałeś z nią tylko Taxi? Ludzie, litości.

kolgrim

Tekst herher mnie powalił.Dlaczego zawsze próbuje się udowadniać komuś o odmiennym poglądzie,że nie oglądał,zasnął,nie zrozumiał itp.Cotillard zagrała jak do tej pory jedną niezłą rolę.Podkreślam jedną i podkreślam niezłą.Ale nie na miarę Oskara.Chociaż w sumie to na miarę.Wiadomo przecież,że to nie jest iście artystyczna nagroda i że często Oskar to dzieło przypadku.A przykład Hudson,który tutaj padł,jest odealnym odzwierciedleniem tych pomyłek i przypadków.Kolgrim popieram Cię.No może z wyjątkiem tego "udaławiania się Oskarem":)Nie musisz życzyć,samo się zrobi:)

kolgrim

Tia...Obiektywna.
A tak swoją drogą,to dobra prowokacja i dowcip.

kolgrim

Szkoda że nie masz chodź trochę klasy konkurentek.Tych starszych i tej młodziutkiej.One zachowały sie z klasą.A dławić to możesz sie ty ignorancie.

adamir19

Wg mnie Oscara powinna dostać Ellen Page. Dziewczyna ma dopiero dwadzieścia lat i lichą filmografie, a sprawia wrażenie doświadczenia aktorskiego na poziomie Maggie Smith:)

PsychoFanatyk

zasłużyła w 100 procentach. Rola genialna, przepiękna, poruszająca do głebi

PsychoFanatyk

Ellen byłan dobra w Juno, ale nie przesadzajmy, zdecydowanie lepszą rolę miała w Pułapce.

Binula

http://www.filmweb.pl/topic/831462/Film+bardzo+dobry....html

bono111

No, dzięki gościu:)
Ten mój koment właściwie mówi sam za siebie:D

PsychoFanatyk

Zapraszam na mojego bloga, gdzie znajdują się fotki pięknej Marion Cotillard.

Binula

Wy wszystkie(dziewczyny),poprostu zazdroscice jej urody!!!!!!!!

Sebastian_19

doprawdy, wszystkie jej zazdrościmy. Tobie natomiast zazdrościmy kultury i tej beemki z avataru :-PPPP

Binula

binka1983 - Przemawia,przez Ciebie zazdrosc......

Sebastian_19

w którym momencie?

Binula

W tym,że,gdy ja napisałem,że laski jej zazdroszczą urody,Ty zaczełaś ztego kpić!

Sebastian_19

Człowieku, kpię z tak ograniczonych ludzi jak Ty. Pierdzielisz tu takie farmazony, jak gdyby rozdawali tu punkty za ilość wsmarowanych postów na forum. Oświecę Cię- nie ma takowych, więc zrób coś dla nas i zajmij się czymś bardziej pożytecznym. A kacapoły opowiadaj tym, którzy chcą ich słuchać. Ale może najpierw nauczysz się czytać ze zrozumieniem, nie zaszkodziłoby.

Binula

Masz problem!Twój problem polega na tym,że nikt Cie niechce,albo puszczasz się z pierwszym lepszym....Zgadłem?????xD

Sebastian_19

Mam problem z tym, że tacy ludzie jak Ty mają zaszczyt żyć na tym świecie. Ale jest nadzieja, że jak dorośniesz, to zmądrzejesz. Nie wiem za jakie grzechy Marion ma takich fanów jak Ty, tylko psujesz im średnią.

Binula

Ja sie ciesze,ze takie dziewczyny jak Ty,sa na tym swiecie,bo przeciez bez takich osob niebyloby prostytucji.....

Sebastian_19

To Ty się zdecyduj człowieku- jestem brzydka jak noc i zazdroszczę Marion urody czy w końcu jestem lasencja i pracuję tyłkiem? Widzę pewną niekonsekwencję z Twojej strony.

Binula

Jestem konsekwetny,bo przeciez moze byc brzydka,i jednoczesnie sie puszczac!

Sebastian_19

To jeszcze zdradź mi wielki myślicielu od siedmiu boleści skąd wnioskujesz, że jestem brzydka? Swoją drogą- mniemam, iż 16 przy Twoim nicku to Twój wiek?

Binula

Ztad ze,kpisz zjej wyglady,czyli jej poprostu zazdroscisz,bo sama pewnie chcialabys tak wygladac!Nie,to moj numer z dziennika!

Sebastian_19

Ach, czyli rozumiem, że jesteś jeszcze większym gówniarzem niż 16 lat. otóż drogi użytkowniku, muszę Cię rozczarować- uważam Marion za piękną kobietę i cudowną aktorkę, więc coś Ci się w tym ciasnym umyśle pokićkało. Kiedy czytam wypowiedzi ludzi Twojego pokroju, zastanawiam się po raz kolejny czy warto mieć dzieci!

Binula

No,to wynika ztego ze,dzieki mnie swiat bedzie szczesliwszy,bo ludzie niebeda musieli patrzec na twoje dzieci!Twoje wypowiedzi sa,bezsensu,zanim cos napiszesz najpierw to przemysl!Ile chcesz za godzine???xD

Sebastian_19

Dziecko, najpierw naucz się pisać bez błędów ortograficznych i składniowych, później kup sobie książkę savoir-vivre, aby nabrać trochę ogłady,a potem bierz się za obrażanie na forach osób, które inteligencją wyprzedzają Ciebie o mile świetlne. Kiedyś, kiedy skończysz gimnazjum i dojrzejesz emocjonalnie, będziesz się wstydził, że miałeś w ogóle czelność pisać w ten sposób do kobiety.

Binula

Stara "szmato",Ty sie uwazasz za kobiete?xD Tak, jestes kobieta,ale chyba wyzwolona.....Kup sobie wibrator,i zrob sobie dobrze xD

Sebastian_19

Dołączam się do wypowiedzi Binki ale dodaje jeszcze coś od siebie: weź zmień sobie to BMW bo siara mieć avatar z takim autem gdy istnieją setki lepszych i również BMW ma lepsze modele. Chyba że nosisz dres i łańcuch to nie mam żadnych zastrzeżeń :D

paciek

paciek - Uwazaj co piszesz,bo mozez przejchac sie moim BMW,ale w bagazniku,wiec lepiem zamilcz!

Sebastian_19

Ooo jaki groźny. Przejechać? Wątpie. Po przejechaniu pół kilometra pewnie się zepsuje. Ale dajmy spokój przecież to nie forum o autach.

paciek

paciek, daj spokój, dzieciak się przyznał, że 16 to jego numer z dziennika, jest to więc jakiś dzieciaczek z podstawówki albo gimnazjum. Nie ma co się brać za wychowywanie, od tego on ma rodziców, którzy powinni mu dać porządne lanie i szlaban na komputer. Żegnamy seba, już nikt nie będzie z Tobą dyskutował.

Binula

Zabawne bo miałem Ci to samo powiedzieć żebyś nie traciła na niego czasu:D

paciek

paciek - Masz racje,to niejest forum na autach,pewnie dlugo nad tym myslales,zanim na to wpadles,no,ale cuz.Takich chuji,jak ty niepowinno byc na swiecie,moze juz niedlugo,bedzie o jednego mniej.....binka1983 - Moj kuzyn mowil,ze cie zna i ze znim spalas,penie zastanawiasz sie kto to jest,i niewiesz,bo przeciez tylu ich mialas.Ale,niemartw sie ja ci podpowiem zaplacil ci 2 zl,chyba najwiecej w twojej historii puszczania sie...xD

Sebastian_19

Chłopie, Ty marzysz o pieniądzach, które ja w moich fachu zarabiam. Nie zazdrość tylko weź się do roboty, jeszcze masz szansę coś osiągnąć.

Sebastian_19

Hahahah. Tylu błędów ortograficznych w jednym poście jeszcze nie widziałem hahaha. Jeju człowieku tak idiotycznych postów jak twoje to chyba nie ma na całym tym forum. I aha! Binka. Daj spokój nie zniżaj się do jego poziomu. Nie warto.

paciek

Od czasu do czasu lubię nawracać młodzież i dzieci:-PPPPP

Binula

Hehe. Ale w tym przypadku to bezsensowne. Sama widzisz że to nic nie da tylko poczytasz sobie jeszcze więcej bluzgów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones