Marisa Coughlan

Marisa Christine Coughlan

6,7
394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marisa Coughlan

jej nie zauwazyłam ale w jak załatwic pania T całkiem,całkiem zagrała

Selma

Świetna była w tej roli
właśnie widziałem ten film. Komentarz też tam napisałem, więc jak masz ochotę to możez zajrzeć na stronę tego filmu :-)

IvanH

Prawda?
W innych filmach wyglądała jak mała dziwna dziewczynka,czasem bardzo pocieszna.A tu proszę-sexowna młoda kobieta! Ho.ho;))

Selma

w sumie
według tego co tu piszą to zbliża sie do 30, naprawde wyglada good!

IvanH

Racja
ale to taki typ urody,delikatny,słodki ,jak mała dziewczynka,i takie kobiety dłużej wyglądają młodziej niż inne;))

Selma

tak, bardzo ladna
nie chce sie tu dalej rozwodzic, ale wierz mi, ze moglbym :-)

IvanH

Wierzę:)))))))
A widzisz- jednak doceniasz urodę inną od Love Hewitt:)) co mnie bardzo cieszy:)) P.S.Super że mamy to HBO2:)))

Selma

no mamy, mamy
ale powiem szczerze, doceniam urode Marisy, ale do Jennifer to brakuje jej mimo wszystko i to nawet sporo (To co ogladamy na tym HBO2?)

IvanH

Wiedziałam
spodziewałam się wypowiedzi tego typu!!!;P Nie będziemy dyskutować bo tu nasze zdania baaaaaaarszo się różnią.I dobrze bo byłoby nudno.Oglądamy....aaa nie mam programu...ale w sieci na pewno jest;)

Selma

oj nie lubisz
Love Hewitt nie lubisz. Czym Ci tak zalazła za skóre? W niedziele na Polsacie leci fajny serial, tylko ona jeszcze młoda, ale już się zapowiadała...dobra nie dyskutujemy o Jennifer. :-)

Selma

masz C+
to pewnie wiesz, że jest taki kanał Cluba na 23 chyba. I tam w tygodniu codziennie o 20:50 jest taki program "Blask" ( raczej dla kobiet, o makijażach i.t.p) W każdym odcinku jest jakaś "gwiazda" kina, której albo robią makijaż albo fryzure. Ostatnio taką gwiazdą była Marisa. Robili jej makijaż i fryz, wiesz jak fajnie sie prezentowała jako osoba, a nie aktorka. Bardzo fajnie :-D

użytkownik usunięty
IvanH

df dsfs gds dsdsd ldjhlsd jsdhdfj dhsdjs d dd

Selma

Kapitalny występ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones