Marisa Tomei

7,6
24 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marisa Tomei

Ma swoje lata i nie próbuje się na siłę odmłodzić. Nadal wygląda charakterystycznie a nie plastikowo. Dlatego fajnie ją widywać w kolejnych filmach.

tekileczka

Ona świetnie wygląda na swoje 50 lat. Nie jest sztuczna ani poprawiana skalpelem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tekileczka

ale to chyba kwestia typu urody (brunetka, włoskie rysy) i charakteru- pogodna i uśmiechnięta- to zawsze odmładza
też bardzo ją lubię i uważam, że ładnie się starzeje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tekileczka

Świetna dziewczyna. Nie wiem dlaczego ale od początku skojarzyłem ją z Polką, Klaudią Halejcio, z wyglądu, a nawet zachowania - mogłaby być jest córką. :)

tekileczka

Otóż to - nic na siłę, a tak najlepiej. Jedna z koleżanek wyżej ma rację. Typ urody ma na to duży wpływ.

tekileczka

@tekileczka - Wygląda pięknie nie "charakterystycznie"! Charakterystyczna tj. np. Frances McDormand nie ta ta zjawiskowa aktorka, mylisz pojęcia. :-)

tekileczka

Zgadzam się w 100%. Wystarczy np. porównać z Courtney Cox w przyjaciołach. Póki nie zaczynała walczyć ze starzeniem się była śliczna, a w ostatnim sezonie zbrzydła przez te poliki, teraz też nie wygląda dobrze. A Marisa Tomei nadal jest Hot. Ona i Kate Beckinsale to w mojej opinii najseksowniejsze aktorki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones