Mariusz Siudziński

7,4
112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Siudziński

Dość przeciętny, ironiczny głos. Ale filmy które czyta, jakoś się da oglądać.

Shiloh

Dużo w tym racji. Niektóre kwestie rzeczywiście czyta dość ironicznie i tak jakby z niezadowoleniem. Ale dużo zdań wypowiada normalniej, nieco poważniej i wówczas myślę sobie, że to całkiem fajny lektor.
Jedno trzeba mu przyznać. Uważam, że czytanie filmów dokumentalnych (zwłaszcza biograficznych) świetnie mu wychodzi!
Poza tym jego głos potrafi zlać się z filmem (co w przypadku lektorów jest akurat bardzo dużą zaletą) i z czasem jakby się zapomina o jego ,,obecności". ;)
Kupuję na DVD serial ,,Miami Vice" i On tam właśnie jest lektorem.
A z filmów to np. serię ,,Koszmaru Z Ulicy Wiązów" obejrzałem z ,,jego idziałem".

Pozdrawiam!

peter_dm

O nim można w zasadzie powiedzieć najprościej tak:
Ma facet predyspozycje, ale jakby nie umiał ich do końca wykorzystać.

peter_dm

no to chyba nie widzieli państwo pana Mariusza na deskach teatru.... A zdecydowanie jest kogo oglądać, bo ten aktor jest bardzo utalentowany, a spektakle z nim są świetne. zapraszam do teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi....

Shiloh

A ja tam go lubię, ale... jak dotychczas wyobrażałem go sobie wyłącznie jako lektora, a nie aktora, a tutaj taka niespodzianka.

cOOba

Najlepiej chyba się spisuje na AXN, czytając program "The Amazing Race". Niestety, odcinki mają raczej średniej jakości tłumaczenie.
Za to całkiem przyzwoicie się spisał na DVD z filmem "Nieuchwytny" (tym z Diane Lane).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones