Mark Salling

Mark Wayne Salling

7,3
811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Salling

9,2 nie no to jest przesada , to Clint Eastwood ma 8,7.

coah22

przecież on ma tylko 59 głosów, więc skąd to oburzenie? :) na razie jest znany z jednej roli, jak zagra w czymś innym i inni zaczną głosować to wtedy się martw ;). Jak dla mnie w Glee jest rewelacyjny ;)

quentinka

w Glee to jedyne światełko w tunelu , ale tak czy owak trochę za wysoko bo 98% ludzi ocenie jego wygląd... a nie grę a aktorską.

coah22

Oceniają po wyglądzie, cóż, nic na to nie poradzisz. Większość tak robi taki już urok tego serwisu, że każdy może głosować ;). Tak samo bezsensowne jest to, że jeśli ktoś jest nowy i ma wysoką średnią, to bombardują 1 :/


a co do tego, że w Glee to światełko w tunelu, się niestety nie zgodzę, cały serial jest rewelacyjny ;). jedyną wada jest to, że Puck ma tak mało solówek ;D.

quentinka

Ja oglądałam kilka pierwszych odcinków i jakoś serial mi się nie spodobał. Ale każdy ma swój gust :)
No i też szkoda że nie gra w zbyt wielu filmach można by wtedy coś więcej powiedzieć.

coah22

sądząc po sukcesie Glee już niedługo ruszy się kariera występujących tam aktorów ;)

coah22

ale zobacz on ma tylko 62 głosy a temten z cipke więcej na 17 tysięcy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones