Mark SheppardI

Mark Andreas Sheppard

9,1
3 931 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Sheppard

Jak dla mnie kradnie każdą scenę w jakiej się pojawia

kvvapol

juz niestety nie bedzie kradł zadnej sceny, bo odchodzi z serialu.

MatM95

Najpierw Bobby, teraz on :(
Szkoda, jedna z najlepszych postaci, nawet po "ugrzecznieniu" - w sumie to poza Winchesterami i może Castielem w serialu nie ma dobrych postaci stałych, ale Cas pojawia się raz częściej, raz rzadziej, do tego go wykastrowali z mocy, tak że przez większość czasu jest takim dodatkiem tylko, rozumiem, że trudno było by uzasadnić czemu nie przybywa z pomocą co chwilę, gdyby dysponował pełną mocą, ale mimo to mogli mu coś zostawić jednak...
A reszta postaci jest płytka albo pojawia się 2 razy na sezon, albo jedno i drugie ;/
Lucek też ok, ale zaczął mnie wkurzać z lekka, po sprowadzenia do poziomu zbuntowanego gimnazjalisty, jak jako główny zły miał jakiś cel to był ok, potem pomógł w starciu z ciemnością, mniej lub bardziej chętnie, pojednał się z bogiem bla bla bla, a potem zaczął robić dokładnie to samo, co jako badass, tylko, że bez większego sensu, ot tak, why not?
Coraz gorzej mi się fabuła w supernatural widzi, irytuje zwłaszcza notoryczne odgrzewanie kotletów, zwłaszcza w odcinkach z zamkniętą fabułą, nie ma sezonu by nie upchneli chociaż kilku odcinków z wampirami i/lub wilkołakami, kiedyś było co chwilę coś innego, przeyrzepywali ten swój dziennik, a teraz walą wilkołaki, zmiennokształtnych albo wampiry, po najmniejszej lini oporu, jak by nie dało się wymyślić czegoś nowego, co jeszcze się w serialu nie pojawiło ;/
Albo czarownice...
W każdym razie przy 99% odcinków z góry wiadomo co jest problemem, to jest nudne


Co do Crowleya, to ten aktor przewija się w kilku z moich ulubionych seriali, gościnnie wystąpił w Doctor who, magazyn 13, i kilku innych, dla mnie jeden z bardziej chatakterystycznych aktorów :D

Ahanaell

no ja myslalem ze po tym jak spotkaja Boga to juz nic nie wymysla :D szczerze to mi sie dobrze ogladało ten ostatni sezon, przyjemny był. ale bez crowleya to nie to samo :D on był bardzo charakterystyczny i kradł scene :D zobaczymy co wymysla i jak to skoncza :D

MatM95

Główny wątek nie był zły, ale odcinki poboczne już nie miały tego czegoś, kiedyś co chwilę jakieś nowe stwory się pojawiały, teraz to rzadkość, brakuje tajemnicy ;p
Jedynie odcinki o duchach mają potencjał, ale co można wyciągnąć z wilkołaków czy wampirów?
Ten sam schemat za każdym razem.

Ahanaell

tak czy inaczej, bede dalej ogladał bo jak na 12 sezonów serial dalej trzyma poziom :)

MatM95

Ciekawe w którym momencie trzyma poziom? Może to że dwóch łebków sa przyczyną śmierci śmierci ludzi bo ich racja jest najważniejsza? Czy może to że to właśnie Oni sa najwiekszym problem dla Ziemi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones