Mark StrongII

Marco Giuseppe Salussolia

7,9
39 503 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Strong

właściwie do tych, którzy trochę oglądali z nim filmów (bo ja tylko kilka):

W których filmach wypada najlepiej?

Jako, że lepszy przykład niż wykład, wytłumaczę o co mi chodzi: w "Sherlock Holmes" pojawiał się sporo i intensywnie, tak samo w "Gwiezdny pyl". W "Czas
zapłaty" wymiatał bardzo intensywnie. "John Carter" - tylko trochę go tam było. "Babylon A.D." - wcale go tam nie pamiętam, tak samo jak w "Tristan i Izolda".

Więc chodzi mi o to, w których filmach pojawia się dużo, w których mało choć intensywnie, a w których mało i nie tak intensywnie.

Filmów ma tutaj 63 a ja chciałabym obejrzeć z nim coś intensywnego (jak "Czas zapłaty") lub zabawnego (jak "Gwiezdny pył").

Innymi słowy: KTÓRE FILMY POLECACIE ??

pasha333

Z filmów, które ja oglądałam polecam "W sieci kłamstw", bardzo ciekawa kreacja, może nie pojawia się zbyt często, ale jak to fajnie ująłeś dość "intensywnie". Również warty obejrzenia jest film "Robin Hood", w którym bardzo dobrze zagrał. Za to w filmie "Wróg numer jeden" jego rola jest wg mnie mało interesująca, poza tym pojawia się tylko przez chwile.

natka_rm

dzięki

pasha333

Mnie podobała się jego rola w Rock'n'Rolli no i pojawiał się tam nawet często. Może krótki ale interesujący występ w Revolverze. A z zabawnych to Kick Ass. "Wszystko dla miłości" to bardzo dziwny film, w którym praktycznie go nie ma, więc nie polecam.

justine1992

dzięki

pasha333

Szpiega koniecznie musisz zobaczyć, jeżeli lubisz brytyjskie dramaty polityczne! Ale Strong grał też w serialu Low Winter Sun, też polecam, choć rozkręca się mniej więcej od 3/4 odcinka.

apukm

dzięki, właśnie się zabrałam za Low Winter Sun

pasha333

zdecydowanie polecam Rock'rolla. po obejrzeniu tego wlasnie filmu zakochalam sie w Marku ;] super jest tez W sieci klamstw, jest tam troche Marka i wyglada super. Low Winter Sun, glowna rola no i ogolnie fajny, mroczny klimat. Robin Hood, rola drugoplanowa ale intensywna. Glinarz, swietny film i naprawde zabawny. ja uwielbiam tez Szpiega, Mark gra jedna z rol drugoplanowych, ale bardzo wazna. jeszcze fajne jest Czarne Zloto, Marka gra sultana i wyglada fantastycznie. a na deser polecam Niezwykly dzien Panny Pettigrew, absolutnie uroczy i zabawny film, no i Mark ma wąsy ;] a tak na podsumowanie dodam, ze ja absolutnie i do szalenstwa uwielbiam Marka Stronga i ogladam kazdy mozliwy film w ktorym wystepuje ;] pozdrawiam i zycze milego ogladania ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones