Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

...on jest bratem bliźniakiem Matta Damona?

pokrowiec_2

Dokładnie, hehe. Pierwszy raz zobaczyłam go w Złocie Pustyni i się szczerze zdziwiłam, dlaczego Damona nie ma w obsadzie, skoro gra jedną z głównych ról... :)

pokrowiec_2

Na pierwszy rzut oka sa bardzo podobni! ;p Ale Damon jest lepszy! :D

olka_19

no nie wiem, moze trochę... a oni maja znowu (infiltracja) razem filmie zagrać. Będą grali braci. No to coś o boksie będzie w kazdym razie... Wie ktoś coś więcej?

pokrowiec_2

Powiem ci, że parę razy go pomyliłem z Mat Damonem

pokrowiec_2

Mi się tak nie wydaje, dla mnie oni są różni, poza tym Mark był wcześniej znany niż Damon nawet przez krótki czas jako małolat byłem fanem jego muzyki zanim zaczął pokazywać się w filmach. Jak już są podobni to raczej Damon do Marka a nie odwrotnie bo on się pokazał pierwszy ale to nie moje zdanie. Mimo wszystko obaj są wg mnie dobrymi aktorami.

pokrowiec_2

zgadzam się... też już pare razy pomylilam ich ze sobą... ;)

użytkownik usunięty
Tena

jak dla mnie to oni wogole nie sa do siebie podobni, ani troche

gdy widzialam plakat do strzelca to szukalam matta w czolowce :)
a podczas ogladania filmu faktycznie w niektorych scenach uderzalo mnie to ze sa prawie identyczni z profilu

jay_jay

Lepszy Wahlberg...bez porownania, Damon to sztywniak, nie trawie faceta

Rentonek

widzialam z Wahlbergiem tylko strzelca i gral strasznie sztywno a z Mattem prawie wszystkie filmy i uwazam ze to swietny aktor

jay_jay

Walhberg lepszy, chociażby z "Czterej bracia" Bobby ;]

BUNCH

Dobry przykład, w Czterech Braciach Damon w ogole mi si nie widzi, a juz na pewno nie jako Bobby

pokrowiec_2

NIE!! Pamiętacie Marky Marka?? tego piosenkarza z lat 90?? ten co spiewał good vibration ?? To jest on a jego brat Spiewał kiedyś w pierwszym boysbansie NEW KIDS AND THE BLOCK w zadnym wypadku to nie jest brat Matta Damona

atena86

a czy ktos mowi ze to jego brat?
czytaj uwaznie :)

jay_jay

w rodzinie Wahlbergow jest ( w sumie 6 chłopaków) ale 3 braci aktorów- Robert, Donnie i Mark. ;-)
Bob grał w Mystic River i Orphan, Donnie ( Saw..) no i Marky ;-)

pokrowiec_2

Ja dostrzegłem podobieństwo w filmie strzelec myslalem ze to jeden aktor, ale kumpel mi powiedział ze nie

użytkownik usunięty
pokrowiec_2

wogole nie sa do siebie podobni, cos z okiem macie :p no i w dodatku Mark Wahlberg bije grą aktorska Damona na glowe

pokrowiec_2

wtf ? bez przesady wcale nie są aż tak podobni, może jakieś tam cechy mają wspólne, ale nigdy bym ich nie pomylił, a ci którzy mylą tych dwóch różnych ludzi lepiej niech odwiedzą jakiegoś specjaliste :)

denzel

Jak dla mnie byłby dobrym Jasonem Bournem.

Wigen19

Ja byłam w empiku i patrzyłam na okładki dvd, żeby sobie jakiś film ściągnąć. No i patrze, Damon na okładce. To sobie ściągam "Strzelca", potem włączam i wtf? Dlaczego nie ma Damona w obsadzie? xD

Są bardzo podobni. A już myślałam, że to tylko mnie się tak wydaje :D

pokrowiec_2

Nie...

<<<<<<<<<<<< za krótki >>>>>>>>>>>>

pokrowiec_2

Hmm.. Matta Damona. Nie. Jak już brat bliźniak to Kevina Bacona. Taka młodsza wersja. xD Młodszy brat bliźniak (.?)

o_l_a_l

No ja bym też bardziej porównała do Bacona. Oby dwoje dostają podobne role: złych lub/i chamskich, aczkolwiek grają je cudownie :D Uwielbiam ich, choć wolę Marka.

vilandra_4

dziwne bo jakos ogladalem wszystkie filmy z markiem wahbergiem i jakos jego role to w przewadze pozytywne postacie a nie zle charaktery, Bacon gra w wiekszosci chamow, ale Mark w przewadze tych dobrych

akrobatik

To być może oglądałeś/aś nie te co ja. A bodajże "Strach" (nie pamiętam czy dobrze tytuł pamiętam)-chodzmi o ten z Reese Whitherspoon i choćby z głupa strzelę ostatni oglądany z nim przeze mnie film "Infiltracja" (no złej postaci tam nie grał, ale bardziej chamskiej to nie znajdziesz).

vilandra_4

noto faktycznie mega duzo tych zlych rol dostaje skoro na cala filmografie Marka znalazlas az 2, wiekszosc rol to postaci pozytywne, aczkolwiek pasują mu role niepokornych facetow.

akrobatik

Tyle to z pamięci, nie będę patrzyć w filmografię tylko dla twojej satysfakcji. W porównaniu do innych nie szperam przed napisaniem postu o tym co chcę napisać żeby wyjść na jakiegoś wielkiego znawcę kina jak co niektórzy, ale z marnym skutkiem. Piszę to co uważam, widocznie takie wrażenie robią na mnie rolę Marka Wahlberga - bardzo twardych fecetów, bez ogłady (no ale też bez przesady z tym). Tyle ode mnie do osoby powyżej. Jeśli jesteś straszną jego fanką i obrończynią to zważ na to, że wyżej napisałam że lubię tego aktora...

pokrowiec_2

A nie przypomina on Wam bardziej Bogusława Kaczyńskiego? :)

Mark... http://gfx.filmweb.pl/ph/40/06/234006/120002.1.jpg
Bogusław... http://www.filmweb.pl/o622890/Bogus%C5%82aw+Kaczy%C5%84ski

Khaosth

:D genialne! :D

R_E_B_E_L

heh ja niestety bardzo często mylę go z Mattem ;P dla mnie są po prostu identyczni xD

ToFFik_xD

Jak dla mnie to rzeczywiście są podobni, ale nie na tyle, żeby ich mylić ;] poza tym Mark jest o wieele bardziej przystojny ;> mrrrrau

donnie_girl

Są podobni i przez pewien czas, brałem ich za jednego aktora.

CRANK

ludzie wy cos macie z oczami, oni wogole nie sa podobni, nie pijcie tyle to zaczniecie dostrzegac kardynalne roznice

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones