Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

rola m Max Payne uważam,że wypadł bardzo dobrze film oceniam na 8/10,
a co wy myślicie o całym tym filmie i jego roli w nim?

sebek99

To był wielki niewypał... :|

Zarówno Mark który zwyczajnie "przeszedł" przez film jak i sama produkcja okazała się pomyłką.

_MAX_

też muszę powiedzieć,że pomimo wielu pochlebnych słów na temat tego filmu na filwmeb spodziewałem się jednak czegoś więcej.
pamiętam jak przeżywałem wszystkie te zapowiedzi do tego filmu,pierwsze screeny a tu wyszedł w sumie taki sobie film.

sebek99

Dla mnie byl nieprzekonywujacy.Razem z pania co grala Mone moga isc pobawic sie w tartak :D

sebek99

jedyne co mi sie podobało max payn'ie to wlasnie wahlberg świetny do tej roli idealnie dobrany jak dla mnie ale film totalny niewypal

majer10081989

Dla mnie film był dobry , podobał mi się podobnie jak gra. O aktorze świetnie zagrał w tym filmie . Idealnie że to on zagrał Maxa Payna , lepszego nie dało się znaleźć !!!

borinho

Mark jako Max wypadł bardzo dobrze, postać mi się zajebiście podobała, ale cały film to ogólnie porażka. Zero fabuły, która jest wyssana z palca. Wiadomo że nie da się wszystkiego przenieść na ekran, ale nawet najważniejsze wydarzenia nie są w filmie pokazane. Film oceniłem na 5/10 i taka ocena tylko za to ze Wahlberg mi się podobał jak Max.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones