Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Oglądając "Zdarzenie" miałem wrażenie jakbym już gdzieś widział tego aktora i po chwili przypomniał mi się pewien polski aktor, może ktoś kojarzy? Bardzo podobny wg mnie.

krytyk_filmowy

Mirosław Baka? :) jedyne co mi do głowy przychodzi

kam_gem

Znalazłem ;) Jacek Braciak

Wpiszcie w wyszukiwarce filmweb i powiedźcie czy rzeczywiście jest podobny? Bo według mnie trochę tak.

krytyk_filmowy

Jacek Braciak-zwłaszcza jak obejrzysz fotkę przy filmie "Vince niepokonany" Mnie to wrażenie prześladuje non stop :) I od pierwszej chwili polubiłam faceta, właśnie z uwagi na to podobieństwo.

tulku

ja kilka razy go pomyliłem z Mattem Damonem, nie wiem jak tobie mógł się skojarzyć z Pshemko?

ludi_3

jeżeli kojarzysz Braciaka tylko z roli z Pshemko,to możesz mieć kłopot ze znalezieniem wizualnego podobieństwa,chociażby z powodu farbowanych włosów.

tulku

Mi to on Jarosława Boberka przypomina :)

Kokot_2

Wahlberg pod żadnym pozorem nie jest podobny do "Jacka Braciaka": )
Ani trochę

krytyk_filmowy

Masz racje jest podobny do tego aktora sprawdziłam sama.

stokrotka251

on jest do tego stopnia podobny do Damona, że ich nie rozróżniam!

pumpkinhead

Żeby nie rozróżnić Damona od Wahlberga to trzeba nie powiem co bo nie chę
Cię obrażać.
Diametralnie się od siebie różnią.
Wahlberg ma ciemne oczy.Inną budowę nosa.
Nie wiem jak można być tak nie spostrzegawczym .

Agnieszka88888

A moim zdaniem to on jest podobny do Samuela L Jacksona, Denzela Washingtona, Morgana Freemana i Philipa Seymoura Hofmanna :/ To jest Mark Wahlberg i jest podobny tylko do siebie :\

Milten6

Jak dla mnie to on jest podobny to Rysia z Klanu. Szczególnie w Max Payne, kiedy stara się nadrabiać mimiką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones