Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

że chce zostać aktorem i pchają go teraz na siłę do filmów, gdzie katuje widzów swoją "grą" aktorską.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ralph_S_

Słuchaj półgłówku, myślisz, że Internet daje ci poczucie anonimowości i możesz rzucać bluzgi gdzie ci się podoba? Jeśli twój ograniczony umysł nie potrafi skonstruować sensownej wypowiedzi nie zaśmiecaj mi wątku.

Pseudoautochton

daj żyć !!!! nie rób scen papaganie apropos anonimowości no adresu do
domu ci nie podam , może jestes kleptomanem a jak widac bluzg poszedł
czyli jednak moge rzucać hehehehe mistrzu hiphop

Ralph_S_

Znaleźć cię, dziecko można szybciej niż trwa włączanie Twojego komputera. A jak się uprzeć, to za naruszenie dóbr osobistych można się o nakaz postarać i wtedy zobaczymy jaki z ciebie chojrak.

Pseudoautochton

Semickiej rodzinie? Gość wychowany w irlandzkiej rodzinie z niższej klasy średniej. Co niektórzy, to wszędzie już żydowski spisek wietrzą :P

emefcelazarz

Proszę o źródło. Stwierdzenie czyjegoś pochodzenia to spisek?

Pseudoautochton

"Of Swedish, Irish, German and French/Canadian descent, Mark Robert Michael Wahlberg was born on June 5, 1971, in Dorchester, Massachusetts, to working class Catholic parents Donald E. Wahlberg (deliveryman) and Alma Wahlberg. The youngest of nine children, Mark has eight older siblings: Arthur, James, Debbie (passed away at age 43, just a day before Mark’s daughter Ella was born), Michelle, Paul, Tracey, Robert, and Donnie (born on August 17, 1969; former member of pop group New Kids on the Block)."

źródło: http://www.superiorpics.com/mark_wahlberg/

Nie uważasz, że posądzanie, ze ktoś się pożalił Żydom i dlatego robi karierę to wietrzenie spisku?

emefcelazarz

Nie, to po prostu realia.

Pseudoautochton

Nie, to głupota. Nie znasz człowieka, do tego mówisz, że jest pochodzenia żydowskiego co jest zupełnie niezgodne z prawdą.

emefcelazarz

może jest a może nie, nikt z nas go nie zna

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

A ja debilowi, autorowi postu napiszę tak: pseudoraper(tu masz rację) na nasze szczęście rzucił rymowanie i został świetnym aktorem...
Ponadto nie każdy kogo nazwisko kończy się na 'berg' musi być Żydem od razu...

Pseudoautochton

Ale jak mówią Polak=złodziej za granicą to jest źle prawda? Mógłbym Ci podać z 5 źródeł które potwierdzają że urodził się w rzymskokatolickiej rodzinie, ale i tak wiem że tacy jak Ty mają swoje źródła informacji nieomylne i zawsze prawdziwe. Świetny aktor.

Shadow_4

Poproszę o te źródła

Pseudoautochton

wiki (chociaz tam kazdy pisze co chce, no ale bodz co badz jest zrodlem :P)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mark_Wahlberg

Pseudoautochton

Proszę o źródło.

Pseudoautochton

semickiej rodzinie?????



po1 on nie jest zydem
po 2 a jakby był no to co z tego?? czasem nie wypada najlepiej ale w niektórych filmach jest dobry !!! wielu aktorów jest w tej braży przypadkiem np Depp miał być muzykiem !!!

Pseudoautochton

Najgorszy tekst na świecie BREDNIE TOTALNE!!!!
Nazwiska kończące się na -berg nie są zawsze żydowskie... bo to mnie uraziło piszę na początku, uważam że Mark Wahlberg zapracował ciężko na swoją pozycje i jest świetnym aktorem! Naprawdę uważam że po to się urodził! Apeluje do użytkownika pseudorapera o zachowanie umiaru w wyrażaniu swojej opinii na temat różnych tematów. Forum jest oczywiście po to żebyś wyraził swoją opinie, ale nie w taki sposób. Pozdrawiam.

ANDASI_H_


Witam !

Zgadzam sie z tobą całkowicie !
Apropos rapu Marky Mark nie był może RED MANEM czy też NOTORIUSEM B.I.G ale był jednym z pierwszych białych raperów więc nie miał lżej z teo powodu mimo to wpuścił na światowe listy przebojów kilka wielkich hitów ! Te piosenki zapisały sie na stałe w historii rapu początku lat 90 ! szacun dla niego za numer o Michalczewskim !
Po jekimś czasie wyparował by pojawić sie pale lat puzniej w filmie ! Zagrał na wypasie ! Zrobił wielką kariere , gra w zajebistych filmach tyle

pozdro

Ralph_S_

Bez przesady, raperem to był marnym. Kilka fajnych kawałków wydał, ale to były bardziej popowe utwory. Aktorem za to też nie jest wybitnym. Ot, taki drewniak, który sprawdzi się w filmie typu "czterej Bracia" czy "Planeta Małp", ale w poważniejszych rolach, w filmach, w których trzeba potrafić coś zagrać, Wahlberg leży i kwiczy.

P.S. i wcale nie był jednym z pierwszych białych raperów. Przed Marky Markiem, było ich wielu. To, że w kolorowych pisemkach pisało się jedynie o takich jak Vanilla Ice czy Marky Mark właśnie nie znaczy, ze byli oni pierwszymi czy nawet najlepszymi.

emefcelazarz

nie mowie ze byl pokrojem Everlasta który zrobil najlepszy kawalek hip hopowy wszechczacow ale byl jako jeden z pierwszych na swieczniku !!!!!

apropos białych raerów wymień kilku znanych z końca lat 80

Pseudoautochton

"Pseudoraper Marky Mark pożalił się swojej semickiej rodzinie"...Koleś ty jesteś jakiś zwichniety czy co???Moim zdaniem jesteś żałosny, twoja wypowiedź - aż słów brakuje...Jak ci się nie podoba jego gra aktorska to nie oglądaj z nim filmów - proste!!

Pseudoautochton

Semickiej rodzinie? Wahlberg pochodzi z biednej rodziny, wychowywał się z ośmiorgiem rodzeństwa. Wiesz co mówisz, czy ot tak rzucasz dowolnymi zbitkami słów?

Pseudoautochton

Równie dobrze mogłeś napisać że Jarosław Kaczyński jest żydem tak głupiej wypowiedzi chyba jeszcze nie czytałem. Zanim kogoś obrazisz mógłbyś się na tyle wysilić żeby coś się o tej osobie dowiedzieć a nie wnerwiasz ludzi swoją ignorancją głąbie.

Pseudoautochton

Wygląd (semickie rysy) i nazwisko (-berg) wskazują na żydowskie pochodzenie. Wystarczy poszperać w Internecie np: http://www.tgcp.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=82&Itemid=139.
Natomiast jakie są wasze argumenty? że urodził się w Irlandii? to nic nie znaczy, może być Irlandzkim Żydem. Pogódźcie się z tym, że Wasz idol jest semitą - to nie grzech. A że pchają go na siłę do produkcji to inna sprawa.

Pseudoautochton

koleś nie udzielaj sie już prosze cie
a po 2-gie Zgasił bym cie ale gówno sie nie pali!!

Pseudoautochton

ie jestem fanem polityki izraela ani stosunku zydoswta do tak zwanych goi mimo to ne obchodzi mnie czy marky mark jest zydem , rasy czukcza czy metysem !!!!! gra w fajnych filmach i mam sentyment do jego muzy i kropka .

Ralph_S_

jak ktoś chce posłuchać Marka co mówił o swoim życiu, rodzinie itp....-->


http://www.youtube.com/watch?v=gTS33u-55Bg

Alma -matka Marka jest pochodzenia irlandzkiego a ojciec irlandzko-szwedzko- niemieckiego.. skąd wiem? Mark ma dalekich krewnych w Szwecji ;)

pozdrawiam wszystkich fanów Marka Wahlberga

do Pseudoauto chton: widzisz to co chcesz wiedzieć. twój problem.


Polita

No cóż Żydzi charakteryzują się tym, że nie obwieszczają wszem i wobec swojego pochodzenia. Pozornie asymilują się ze społeczeństwem w którym żyją. Dlaczego tak robią - nie wiem.
Co do problemu, to ja nie widzę problemu w pochodzeniu Marky-ego, a dla Ciebie to problem?

Pseudoautochton

Ja nie mam z tym problemu i nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, jakie kto ma pochodzenie.. wyraźnie widać, że problem TY masz i Żydów nie lubisz!
o Dustinie Hoffmanie też tak się wypowiadasz? jest be, to jest pochodzenia żydowskiego? nie potrafisz dostrzec w aktorze niczego innego?
Tylko to się liczy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones