Mark Wilkerson

7,0
1 ocena gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wilkerson

no i kim jest ten gość ? występuje tu tylko jako mąż Melissy Joan Hart ?

heroina_

Dosyć że wrzucają tu gościa, który praktycznie nie ma za sobą żadnego aktorstwa to jeszcze podają złą datę urodzenia. Może zaczniemy siebie do bazy dodawać? A potem żona, dzieci, zapanuje miła atmosfera ;)

reese

A jaki masz dowód na to, że ta data jest zła. Znam angielski i wiem, że
'6 September 1976' (cytat z jego profilu IMDB) to dokładnie ta data, jaka jest w profilu. N/t tego, czy ma za sobą jakieś aktorstwo, czy nie nie będę polemizował, bo to kwestia oceny (zresztą twoja ocena jest poniekąd słuszna), ale co do daty urodzenia to mylisz się 10000-krotnie więc po co się indyczyć, skoro nie masz racji ?

cOOba

Tak masz rację september to wrzesień. Piątka z angielskiego. Ale mi chodziło o rok urodzenia. Ten pan urodził się rok wcześniej niż tutaj podają. Poza tym sam napisałeś poprawną datę więc powinieneś zauważyć różnicę zanim zaczniesz kogoś obrażać. Pozdrawiam.

heroina_

No więc właśnie .
Po co ktoś go dodaje na filmwebie, skoro nawet aktorem nie jest ?
Taak . Zgadzam się . To bardzo dobry pomysł , żeby wszyscy zaczęli się tu dodawać ;]] .

black_cherry_

Kurde, nie da sie go usunąć?
Wqrzające.. ;/ Brr..

heroina_

Gdzieś czytałam że zagrał w "Sabrinie nastoletniej czarownicy" ale pewnie tylko zaśpiewał tam cos i to była jego rola :]

Karo147

A jak ktoś lubi to piosenki ma fajne :P znaczy się zespół (course of nature)

heroina_

Wystąpił gościnnie w serialu Sabrina jako on sam i to wszystko. Jednak kwalifikuje się do bycia w bazie Filmwebu. Po prostu zapomniał ktoś go dodać. Data urodzenia już poprawiona.

użytkownik usunięty
heroina_

Gdzieś tam zagrał
http://www.imdb.com/name/nm1632420/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones