Marlee Matlin

Marlee Beth Matlin

7,9
1 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlee Matlin

Ogladalam dzis film "Dzieci gorszego Boga" i jestem zachwycona...
Szkoda tylko,ze niekt nie wykorzystal jej talentu.
Moze jednak nas jeszcze zaskoczy.Czekam z niecierpliwoscia....

ulla

no cóż, Marlee Matlin zrobiłaby to z pewnością, gdyby dostała jeszcze jakąś ciekawą rolę... a takich dla osób głuchoniemych najwyraźniej nie ma zbyt wiele, nawet w Hollywood... Szkoda, bo ma niewątpliwy talent!

ulla

Mnie zaczarowała rolą w "The L word", jest cudowna. I mam nadzieję, że pojawi się jeszcze w jakimś wspaniałym filmie, najlepiej jako główna bohaterka, żebym się mogła napatrzeć i nazachwycać :) 10 ode mnie.

ulla

Mi również bardzo się podobała w tym filmie. I dopiero teraz przypomniałam sobie, że widziałam ją w "The L word". Cóż, za młodu była śliczna...

ulla

Szkoda, że zabrała Sigourney Weaver - komuś kto przetarł szlaki jako kobieta w głównej roli w filmie akcji science fiction - statuetkę. To by było wiekopomne. Nie oglądałem filmu, na pewno jest dobry i ona też tam dobra, ale po prostu ze sprawiedliwości nie stała się zadość.

ulla

Ale potem grała ogony

ulla

faktycznie, niezłe wejście; pytanie ile w tym realnejoceny, a ile tzw. politycznej poprawności

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones