Marlee Matlin

Marlee Beth Matlin

7,9
1 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlee Matlin

..., że nawet Oscar nie daje gwarancji na sukces.
Nie jest to zresztą odosobniony przypadek.

Kansas_City_Shuffle

No niestety ale pewnie liczyła się z tym że nawet mimo iż zdobyła Oscara to nie będzie dla niej rol. Mało jest w Hollywood rol dla osób niesłyszących.

IronMannn

Dlatego bardziej cenię sobie kino europejskie i latynoamerykańskie, gdzie aktor zostanie zapamiętany bez hollywoodzkich milionów.
Bo gdzie jest najlepiej opłacana w swoim czasie Cameron Diaz?

Kansas_City_Shuffle

Przeszła na emeryturę

BMovieManiac

To pewne z tą emeryturą? Właśnie obejrzałem zeszłoroczne CODA i jestem zachwycony tą aktorką, choć prawdę mówiąc pierwszy raz miałem okazję ją zobaczyć w filmie

MichCorleone

Z tą emeryturą chodziło mi o Cameron Diaz ;) ale Marlee przed „CODA” tez miała długa przerwę w karierze… Ja jeszcze filmu nie oglądałem ale
ten Oscar tylko mnie nakręcił bo szczerze powiedziawszy byłem pewien ze wygra „Belfast” albo „Psie Pazury”… „CODY” nawet nie brałem pod uwagę.

MichCorleone

A jeśli Cie zachwyciła to „Dzieci gorszego Boga” musisz nadrobić ^^

BMovieManiac

Rzeczywiście, źle zrozumiałem. Dziękuję za rekomendację

Kansas_City_Shuffle

Btw. Wlasnie po raz kolejny obejrzałem „Dzieci Gorszego Boga”. Z przykrością muszę stwierdzić że kariera Marlee była niestety spisana na straty. Tutaj nie ma różnicy czy to Hollywood czy kino Europejskie. Mało jest rol dla osób niesłyszących :/ Może gdyby zaczynala karierę dzisiaj to inaczej by ją wykorzystano. W czasach gdy debiutowała przemysł filmowy nie był tak tolerancyjny dla mniejszości…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones