Marshall Manesh

6,3
465 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marshall Manesh

Uważam że Bronisława Komorowskiego w trakcie wystąpienia przed sejmem powinien zagrać Bruce Willis. Weobraźcie sobie jakie wrażenie zrobiłoby wypowiedzenie przez tego ktora słów "Jaki prezydent, taki zamach".

AlmostAngel

A co ma Komorowski wspólnego z filmem o wojnie w Gruzji?

storkowy

Widzisz była taka plota swojego czasu że rosjanie zrobili polowanie na kaczki. Kancelaria prezydenta twierdziła że nasz Lech otarł się o śmierć. Fakty były takie że nie wiadomo nawet kto strzelał. Jedni mówią że rosjanie inni że gruzini a paru innych nazwało to mistyfikacją. Po tym jak kancelaria prezydenta podała dane o "zamachu na życie" głowy państwa(to też powinno być w cudzysłowiu). Bronisław komorowski na sejmowej mównicy skomentował to właśnie w ten sposób. Jaki prezydent taki zamach.

AlmostAngel

To nawet nie plota była tylko prawda, już nie pamiętam o co dokładnie do końca chodziło ale rozległy się strzały w miejscu w którym znajdował się Kaczyński.
Komentarz Komorowskiego żałosny ale film opowiada o innym okresie.

storkowy

Ja po tym komentarzu popłakałem się ze śmiechu. Komorowski okazał się być nowym mistrzem ciętej riposty

AlmostAngel

Nie no to było zabawne fakt :) ale nie przystoi drugiej osobie w państwie mówić takich rzeczy, od takich tekstów to jest Palikot czy Niesiołowski.

storkowy

Znasz to uczucie kiedy stoisz przed pewną sytuacją i poprostu nie możesz się powstrzymać żeby jej nie skomentować? Albo dajmy na to opowiadasz znajomym chamski żart mimo że wiesz że jest chamski ale poprostu musisz. W tej sytuacji pewnie było tak samo, ja też nie byłbym się w stanie powstrzymać przed rzuceniem takiej uwagi. Oczywiście Komorowski jest politykiem i nie powinien ulegać takiemu muszeniu. Ale politycy to też ludzie i czasami zdarza im się tak zachowywać. W

AlmostAngel

znam to uczucie, ale ja jestem zwykłym zjadaczem chleba, a on był wtedy marszałkiem. To się w pale nie mieści. Przy jego pozycji to, że on się nie może powstrzymać, to w ogóle nie jest ŻADEN argument. Ma zamknąć japę i opowiadać to co chciał powiedzieć w gronie swoich znajomych jak koniecznie chce.

A ja w takiej sytuacji byłabym w stanie powstrzymać się od takiej uwagi. Bo w głowie mi się nie mieści powiedzieć tak (i to publicznie!) nawet na Komorowskiego, którego po prostu nie znoszę i uważam, że wstyd go mieć za prezydenta. Z takich rzeczy nie wypada robić sobie jaj. Proste, każdy dzieciak powinien to wiedzieć, a zwłaszcza podobno wykształcony człowiek.

AlmostAngel

raczej totalnym debilem i chamem bez krzty przyzwoitości niż nowym mistrzem ciętej riposty :/

a co do tego, że powinien go zagrać Bruce Willis to uważam, że to nietrafny wybór. To musi być ktoś jeszcze bardziej sztuczny niż Bruce Willis ;)

AlmostAngel

Chyba nowym debilem. Jak marszałek może powiedzieć coś takiego? Od razu powinien wylecieć ze stanowiska po takim tekście. Ale nie w Polsce. Tu jak widać, POkemony, jak kolega wyżej, mają z tego ubaw.

Alex303

oczywiscie, w bardziej normalnym kraju polecialby w tempie natychmiastowym, ale tu jest Polska, tu taki czlowiek zostaje po czyms takim prezydentem

AlmostAngel

Tylko że to było później, po tej wojnie 5-dniowej, więc w filmie nie uwzględnili.

AlmostAngel

W Hollywood nie widzę żadnego kandydata na rolę Bronisława Komorowskiego. Wszyscy mają zbyt inteligentny wyraz twarzy. Może jakiś aktor komediowy? Nawet Rowan Atkinson nie byłby autentyczny w tej roli.

yoyoma_2

Prawda. Komorowski jest jednym z głupszych polityków jakich mieliśmy w historii Polski. A do tego ludzie wybrali go na prezydenta... masakra. Co by o Kaczyńskim nie myśleć był On 100x bardziej ogarniętym kandydatem od Pana "gafy" Komorowskiego.

yoyoma_2

może nie z hollywood wystarczy Polski aktor najlepiej tez taki burak i ja proponuje Daniela Olbrychskiego. Zje worek ziemniaka i będzie tak samo wyglądał, a zonę Bronka powinien zagrać waleń sporych rozmiarów tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones