Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Miałam okazję oglądać Panią Martę nie tylko w filmach, ale także w teatrze i muszę niestety
stwierdzić, że jej gra jest strasznie drewniana. Myślałam, że tylko w filmach tak kiepsko wypada, ale
okazuje się, że w rolach teatralnych jest podobnie. Piękna kobieta, śliczny uśmiech ale gra aktorska
jak dla mnie kiepska.

e_an_ka

Nie obrażaj drewna. Ładnie polakierowane i ukształtowane drewno jest ciekawsze dla oka niż "gra aktorska" tej pani.

e_an_ka

Mam odmienne zdanie. Jest dobra w komediowych rolach. Generalnie ma potencjał, ale nie wie jak go ukierunkować. Natomiast porównywanie jej do drewna jest mocno obraźliwe.

TheTusiax

Masz prawo mieć swoje zdanie, tak samo jak ja mam prawo mieć swoje. Widziałam ją w wielu rolach i po prostu jest sztywna...niestety nawet w komediach. Bywam często w Teatrze Kwadrat, gdzie gra w wielu sztukach i niestety strasznie słabo wypada na tle innych aktorów, a filmy komediowe z jej udziałem jakoś niezbyt bawią. Inna sprawa, że wśród młodego aktorskiego pokolenia można na palcach 2 rąk policzyć aktorów wartych uwagi.

Pozdrawiam

e_an_ka

Nie zgodzę się ponieważ drewno możne być plastyczne.

e_an_ka

Prawda.

Edna_fw

Jest straszna.

e_an_ka

niestety.....

e_an_ka

Dokładnie. Słucham właśnie słuchowiska Severskiego z nią w jednej z głównych ról i muszę przyznać, że położyła temat, a miała bardzo ciekawą postać do zagrania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones