Marta Nieradkiewicz

7,1
7 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Nieradkiewicz

W scenach erotycznych była odważna i jednocześnie profesjonalna, ogólnie w scenach była naturalna, jest dobrym przykładem że czesto mniej to więcej co jest u aktorów bardzo cenne, potrafi wywoływać różne emocje i automatycznie uzyskiwać pożądany efekt. Trudno dziś o tak kultową aktorkę w tym wieku.

Jestem pod wielkim wrażeniem i będę na bieżąco oglądać jej kolejne poczynania

No, jak na polską kinematografię, to sceny odważne - i aktorka też.

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Film wogule odważny jak na polską kinematografie i tam po raz pierwszy widziałem Marte, dobre pierwsze wrażenie osiągnięte

Obecnie w AXN-ie idzie II sezon "Ultravioletu", fajnie gra napaloną na Stramowskiego - i w twarzy i w body language widać u niej takie hamowanie się z trudem, żeby się na niego nie rzucić.

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Gra doskonale i Stramowski wogule nie jest jej wart, mało aktorów grających u boku Marty są w stanie dorównać jej talentowi, dlatego zawsze gdy podziwiam ją w filmie czy w serialu siedze wpatrzony, zazdrosny i oburzony że żadko jeżeli wogule trafia się aktor który jest w stanie dorównać talentowi Marty i niemęczy mnie podczas oglądania filmu który oglądam głównie dla Marty

rzadko i w ogóle!

idiotka_3

Dokładnie! Brawo dla Ciebie za zwrócenie na to uwagi. Nie cierpię takich ignorantów kaleczących język ojczysty.

Do użytkownik
Człowieku...poćwicz ortografię i poprawną pisownię, zanim zabierzesz się za komentowanie! Żenada!

jan_niezbedny0

No to mnie zainteresowałeś:) Właśnie widziałem ją w odcinku Komisarza Alexa, i wydała mi się dość interesująca ogólnie rzecz biorąc:)

raf_filmweb

Skoro tak, to PW nie są jedynym filmem, w którym można ją obejrzeć gołą, jeszcze np. w dramacie "Zjednoczone stany miłości". Ogólnie fajna dziewczyna, ma w sobie coś, co lubię, jest parę takich młodych aktorek w tym kraju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones