Marta Wierzbicka

4,8
311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wierzbicka

czemu tu jeszcze nie ma zdjęcia tej suuuuper dziewczyny,
chciałbym z nią... a może...a jak jeszcze będę mial trochę siły to.....
itd. itd.

orys

hmm;p ja ja znam, chodzi do mojej szkoly...

_myslicielka_

i jaka jest, taka śliczna i fajna jak w filmie??:) Pozdrawiam.

Yokichi

ja z nią chodzę do klasy
i w realu wydaje mi się, że lepiej wygląda niż w serialu

kamyczkola

brawo :) pierwsza osoba ktora zna osobiscie jakas aktorke z filmwebu i jej nie obrabia dupy na forum :)

orys

Zgadzam się Z tobą , no i Fajnie Gra Na Wspólnej zeby zagra jeszcze W innych Filmach Nie tylko Serialowych

diablo_8

zaraz spróbuję dodać zdjęcie, ale zanim je zaakceptują może minąć trochę czasu

Miyu67

już dodałam zdjęcie tylko że zanim je umieszczą to minie pewnie z pół roku...;/ a tak serio to jak umieszcxałam zdjęcie innej osoby, to czekałam na to 3 miesiace. trudno.

orys

sliczna-to fakt.Ciekaw jestem jaka jest poza tym : ) moze Ci ktorzy ja znaja powiedza cos wiecej? W kazdym razie ciekaw jestem jak bardzo lub czy wogole sie rozni od Oli z serialu? Milo by bylo taka osobe poznac i porownac.No ale marzenia marzenia :)

illusioned

Marta jest miła, nie chwali się tym, że gra w serialu, tam(w NW) jest trochę ofiarą koleżanek, ale normalnie jest zwykłą dziewczyną

To są moje obserwacje, Martę znam od września 2004 roku.

orys

a moze ma ktos nr gg do marty ??:)
jak by cos to na e-m@ila mozecie mi wyslac nie pogniewam sie :)

fazik8

ja tez chce GG :) maxiu14@onet.eu .....................

max_c

no ja też bym chciała GG..fajnie byłoby ja poznać, pogadać. e-mail verena15@vp.pl . ale nie róbcie sobie jaj!

fazik8

kacorek2@op.pl



pewnie se jaja robicie ale nie zaszkodzi sprobowac

motylek1194

i co? dostaliście gg? Działa? :P

Miyu67

Amelia masz Marty W. gg jeśli tak to napisz mi na gg nr: 7295326 lub: e-meil : stskarol@o2.pl

orys

Śliczna!!! Ona jest obleśna!! W porównaniu z nią jestem miss piękności!

orys

Kto ma Marty W. e-meil lub gg pisać moj e-meil : stskarol@o2.pl

stskarol

ale pompa hehehe może chcecie jeszcze gg do lindzej lochan a skad wiecie że ma gg moze ma tlen czy tam skajpa i macie muła dzieci

a skad wiem że dzieci bo macie dzieciece zachcianki i to gg jestescie dziecmi gg tylko przez komunikator umiecie sie porozumiewac dlaczego nie chcecie numeru telefonu albo dowiedzcie sie gdzie chodzi do szkoły tam ktos pisał że chodzi do tej samej a nawet do tej samej klasy niby i sami ją spytajcie czy wam da :) hehehe

a tak poza tym jak macie numer gg do igi wyrwał to zara podam maila hehehe

orys

ona ładna?! buhahahaahahahahahahahaahahahahahhahaahhahahaahaahaaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones