Marta Wierzbicka

4,8
311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wierzbicka

Jej głos, infantylizm , przygarbiona sylwetka ,jej mimika twarzy ciągle taka sama , to składa się że
mówię nie, nie chcę jej oglądać !

nathalie34

Mi także nie odpowiada jako aktorka,niestety pod tym wzgledem to ona talentu nie ma. Co do sylwetki to mysle przecietna,ładna polka.

megan94

Przeciętna , zgadzam się .

nathalie34

nie przeciętna...... gorzej

Vanilia2905

No może faktycznie gorzej , to było dobre stwierdzenie :-)

Vanilia2905

Pokażcie swoje ry,je tępe piz,dy ;)

nathalie34

Strasznie się garbi dziewczyna

nathalie34

Jak widze na ekranie Siwiec, M.Fox, Krupe, Łukomską, Dode, Wierzbicka A.Radwanska,Patrycje Pająk albo któras z jej przyjaciółek to momentalnie wszystkie flaki w żołądku wywracają mi sie do góry nogami i puszczam ogromnego pawia na ich wizerunek, dobry srodek wymiotny jak sie czlowiek czyms zatruje i musi zwrócic.

Jennifer_Tilly

Siwiec to nie aktorka , próbuje nią być , ale nie wychodzi , jak i pozostałe celebrytki .

Jennifer_Tilly

Ja tak mam gdy widzę: Płatek, Szczukę, Magdalenę Środę, Bratkowską, Anie Rubik, Demi Lovato, Zamachowską, Anne Zawadzkę i wiele innych z tego pokroju, które z pamięci mi wyleciały.

nathalie34

a widziałeś ją w teatrze?

zbawiony

To ona gra w teatrze ? Padnę , chyba przydrożne drzewo .

nathalie34

Może warto się czasem wybrać? Jestem świeżo po Czarnej komedii i Wierzbicka zagrała w niej fenomenalnie.
Głupawych seriali nie oglądam.

Althea_40

39 filmów obejrzanych. Ten post powstał parę lat temu kobieto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones