Marta Wierzbicka

4,8
311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wierzbicka

Dziewczyno,

użytkownik usunięty

zniszczyłaś Alicję w krainie czarów. Przeklinam ludzi, którzy decydowali o obsadzie dubbingowej; to, że w Łodzi zobaczyć można tylko wersję z dubbingiem i to, że wolę iść do kina niż piracić.

Nic dziwnego, że wszyscy ściągają filmy; w końcu to niedorzeczne płacić 30 złotych i słuchać tak miernej interpretacji postaci z tak niezywkłego filmu.

Ojjj...no akurat nie było tak źle...Ogólnie dubbing mi się nie podobał, żałuję, że nie poszłam na wersję z napisami, ale niestety nie miałam takiej możliwości. Akurat ta dziewczyna nie wypadła najgorzej w tym filmie, więc nie widzę powodu by aż tak po niej jechać.

użytkownik usunięty
klio666

O nie, nie, nie, z pewnością - zasłużyła sobie i to bardzo.

Póki nie jest wulgarnie, nic w tym zdrożnego.

według mnie było całkiem dobrze <za krótki>

zgadam się!! To jak dobrali dubbing to porażka!!
Jedyna osoba która mi tam pasowała to Czerwona Królowa.
Jaki z tego morał? Chyba lepiej piracić!! Albo inwestować tylko w filmy bez dubbingu.

kasia2409

z jednej strony trzeba jej pogratulowac, dotychas nie wiedziałam że możana wyrazic uczucie radości i smutku w ten sam sposób, bez żadnych emocji ...

Nikirikitaki

Hahahah, niezłe. Na szczęście byłam na filmie z napisami... Z ciekawości może kiedyś obejrzę wersję zdubbingowaną, ale raczej na pewno piracką ;). Jestem w stanie sobie przypomnieć tylko dwa dobre polskie dubbingi - "Shrek" i "Łowcy smoków". "Epoka lodowcowa" mogłaby być dobra, gdyby nie usunięto poprzez dubbing jednej postaci - głównego bohatera, Manfreda. Malajkat? Dajcie spokój, w oryginale grał go Ray Romano, który jest prześmieszny, a w wersji dubbingowej mamut był zupełnie nieśmieszny, irytujący wręcz. Tak więc wyjście do kina na film z polskim dubbingiem to jak gra w totolotka - mniej więcej taka sama szansa, że trafisz 6 jak że trafisz na dobry dubbing ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones