Marta Wierzbicka

4,8
311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wierzbicka

Przecież ona nie zagrała w żadnym filmie, nie jest aktorką, nie gra dobrze nawet w tych głupich
serialach, a jej nota 5,4/10 to lekka przesada!!!
Gwiazdy, które są z wykształcenia aktorami, grają dobrze, mają na swoim koncie wiele ról, mają notę
7/10
Czy to jest sprawiedliwe?
Ja dałam jej 2/10 chociaż i tak to wydaje mi się za duże, jak na jej osiągnięcia...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mudzyn

Aaa to wszystko wyjaśnia :P
Tak najszybciej można się wypromować...

Justa712

Moc wszechpotężnego cyca pomaga.

Justa712

każda ocena jest SUBIEKTYWNA

pixi222

Wiem o tym, jednak dać np. 8 czy 7 punktów tej pani to lekka PRZESADA.

Justa712

Jeden cycek 4 punkty, drugi cycek 4 punkty, razem wychodzi 8. Prosta matematyka.

ajo165

hahhaha świetne ;-)

PS
Zgadzam się Justa712. Ta aktorka jeszcze nic na 7-8 nie pokazała, niestety.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pixi222

I raczej nie pokaże, bo jak widać nie kształci się, nie chodzi na castingi itp. Szkoda tylko, że ludzie po studiach aktorskich nie mają pracy, a takie dziewczyny jak Marta biorą dużo kasy, za tak marną grę aktorską...

pixi222

He, wbrew pozorom, to właśnie pokazała :D

Rafal7fcb

Cycki pokazała w gazecie, nie w serialu, czy filmie ;) :P

pixi222

Hehe :)
Ogólnie na FW ocenia się urodę aktorek (lub "aktorek"), więc dlatego takie dziwne oceny przy niektórych Paniach.
Chociaż ocena ok. 5/10 jeszcze nie jest jakaś wielka, gorzej by było jakby takie "aktorki" jak Marta miały ocenę ok. 7/10.

użytkownik usunięty
Justa712

Widzisz, jest aktorstwo i "aktorstwo". Niektórzy uprawiają zaledwie "aktorstwo", ale za to jakie. Martusi dałem "8". Po "2" za każdą, po "1" za każdą nóżkę i "2" za buzię. Są tacy, którzy ciężko pracują na "osiem" mając tylko warsztat aktorski, inni są jak Brigitte Bardot.

żałosne...

użytkownik usunięty
Justa712

Ulubione słowo kobiet. Pewnie sama wyglądasz, jak statystka z obozu koncentracyjnego.

dzięki, pozdrawiam :)

użytkownik usunięty

Ulubione słowo, ludzi posidająceych klasę, Ty do nich nie należysz. Jak dorośniesz to pogadamy, chłopczyku...

Ulubione słowo, ludzi posiadających klasę, Ty do nich nie należysz. Jak dorośniesz to pogadamy, chłopczyku...

użytkownik usunięty
tess22

Ale głupia.

Mama nie powinna pozwalać ci korzystać z internetu :)

użytkownik usunięty
tess22

Mama daleko i już nie wróci.

Justa712

nota za fotki ktore sa w necie heheh

użytkownik usunięty
arthas74

Bo tylko w necie pokazują jej największe atuty. Przynajmniej częściowo widać piersi, ale bez sutków. Piersi bez sutków to jeszcze nie piersi, ale jest co podziwiać. Poza tym pannica średniej urody, ale co nieco da si oceni wysoko.

Justa712

Nie zwykłem być prostacki ale w tym przypadku "aktorka" ma DUŻĄ ocenę, bo ma DUŻE cyce.

Justa712

Hehe, duży cyc to podstawa i to chyba jej jedyne zalety :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones