Marta Wierzbicka

4,8
311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wierzbicka

Marta jest dziewczyną o dość specyficznej urodzie, więc jest mnóstwo facetów, którzy są nią oczarowani. Są też tacy, którzy uważają ją za przeciętną lub wręcz brzydką. No cóż, gusta są różne. Mnie się ta aktorka BARDZO podoba w serialu "Na Wspólnej", bo właśnie stamtąd ją znam. Co mi się w jej wyglądzie podoba? Między innymi to:
1. Ma zniewalający uśmiech.
2. Jest naturalnie ładna, a jak wygląda wiekszość kobiet bez makijażu to nie musze pisać.
3. Ma całkiem spory biust przy szczupłej sylwetce, a to dość rzadkie połączenie.

Od samego początku mi się podobała, ale najpiękniejsza według mnie była w odcinku o ile się nie mylę 1201, tzn. jak Zimińscy kupili ten obrazek na ścianę. Jak dla mnie to była wtedy idealna.

kindybal

no tak, bo przecież jak ona gra w serialu to w ogole nie ma makijazu, pudru, normalnie nic. ...

Anastazja1993

(ironia)

Anastazja1993

Ja tam jestem wielkim fanem Marty Wierzbickiej świetna kobitka wręcz idealna w te jej sesje zdjęciowe mógłbym się wpatrywać godzinami, chciałbym ją kiedyś zaprosić na kawę... http://aleseriale.pl/gid,12774,img,362630,fototemat.html

Steef

Ja widzę sam retusz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
knidos

W rzeczywistości wygląda znacznie gorzej, kiedyś ze znajomymi mieliśmy niestety sposobność zawitać do tego samego klubu co ona i niczym nie powala , może na planie mają lepsze światło , a tak swoją droga troche gwiazdorzy jak na osobe która niewiele osiągneła i raczej nie osiągnie bo nie jest to osoba która lubi się uczyć , niestety jej umiejętności aktorskie są mocno przeciętne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kindybal

Sporo czasu minęło od mojego wpisu. Jak widać ta aktorka robi teraz karierę i wszyscy się nią zachwycają, a mnie się właśnie przestała podobać. Jak dla mnie to nie ma już w niej tego uroku co 2-3 lata temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones