Marta Wierzbicka

4,8
311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Wierzbicka

to moja kuzynka, ona mieszka w warszawie a ja w poznaniu co miesiąc do niej jeżdze ja niedługo tez sie pojawie w jednym odcinku bo marta (ola) mi to załatwiła super mam kuzynke co nie ? ale w dziecinstwie bylismy nierozłączne. a teraz jeżdze do niej co miesiac. a w byla ona u mnie cale wakacje.

Lindsay_Lohan_2

no comment...

Lindsay_Lohan_2

Jeszcze tu się tym podniecasz? Żałosne..

rewolwerowiec

Nawet jeśli to prawda to śmiać mi się chce;d;dd;d;dd; Mam pytanie dlaczego robisz sobie taką siarę? A przy okazji swojej ''kuzynce'' ??? Kogo to opchodzi ze jeździsz do niej na wakacje? po co to pisałas? przeciez oczywiste było że ona ma jakąs rodzien i kuzynke ale żeby zaraz o tym pisac? pffffffffff;] hehhehe ile masz laT? bo po tym co piszesz to chyba nie za wiele;d

Lindsay_Lohan_2

no fakt puściutka jesteś dziewczynko, po co o tym pisać, kogo to obchodzi, plakat sobie zawieź tej swojej kuzynki na ścianie, a w sumie pewnie już go masz?! hahahhahahah ojojojooo żałosne

Lindsay_Lohan_2

taaaak??....i kuzynke amerykanke tez masz...;p;p

hiszpanka0

Hmm może niektórzy mają kuzynkę amerykankę, ale na prawdę bez sensu robić z tego taką furorę (o ile to prawda) ^^

Lindsay_Lohan_2

Chciałbym jakiś dowód pisz na e-meil : stskarol@o2.pl

Lindsay_Lohan_2

a moim kuzynem jest Al Pacino i się nie chwale.. żałosne

Lindsay_Lohan_2

mm masz sie czym chwalić:P
moim kuzynem jest robert pattison i ja siedze cicho;/:P

gosiurek

Zgadzam się z Wami a co to kogo obchodzi że to Twoja kuzynka jeśli chciałaś wzbudzić tym zazdrość to Ci sie nie udało. Ta Marta nie jest aż taką dobra aktorką

użytkownik usunięty
sabin1

Po nicku "Lindsay Lohan" nie można oczekiwać za wiele inteligencji od użytkownika ;]

Po nicku "Lindsay Lohan" nie można oczekiwać za wiele inteligencji od
użytkownika ;]


hahahahahaha dokładnie to samo chciałem napisać hahaha :)

bandofbrothers

Zgadzam się xD
Heej a kogo będziesz grac? Napisz kiedy Cię pokażą chętnie zobaczę xD

sabin1

sabin1 - "Ta Marta nie jest aż taką dobra aktorką", w związku z tym nasunęło mi się pytanie - Dlaczego oceniłeś ją 10/10?

Lindsay_Lohan_2

taakk....a ja jestem kuzynka Harrego Pottera.....i właśnie jest u mnie...siedzi obok.....i mieszka u mnie cały rok....
tak samo jak nieprawdą jest to co napisalam tak samo nieprawda jest to co ty piszesz.....widać to, a ty se tylko siare robisz haha <lol2>
zal takich dzieci....

kucienka

Skoro całe dzieciństwo byłyście nierozłączne i dalej do siebie jeździcie, to na pewno masz z nią różne foty? Skoro to co mówisz to prawda to może nam pokażesz?

Lindsay_Lohan_2

Ehemm... to fajnie masz!!!
Na prawdę, jeśli to prawda to współczuję jej siostry.

ewix_6

czy wy jesteście normalni?

jakaś upośledzona laska o ksywie "lohan" w 2006 roku sobie zażartowała a wy wielcy archeolodzy odkopujecie ten temat i bierzecie go na poważnie i jeszcze się obużacie i próbujecie jej udowodnić że ona kłamie...

jesteście na podobnym poziomie co ona xD

jak widać upośledzeni nadal potrafią zarazić pasją ...

pa6l1

ta a mój stary to Johnny Depp
<żal> ;/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pa6l1

Ale z wami pojechała! Gratulacje mysliciele! Szacun

Lindsay_Lohan_2

hahahah smieszne;)
taki zwykly glupiutki post i juz tyle kontrowersji :)

placebo_2

a ja chodzilem z nia do szkoly i zawsze wszyscy ja cisneli opor!!!!!!!

Lindsay_Lohan_2

czego można sie spodziewać po osobie która ma nick Lindsay_Lohan_2.

videonarkoman

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha!!!!!!!!! bez komentarza LINDSAY hahahahahah!!

Lindsay_Lohan_2

Ktoś kto ma nick Lindsay_Lohan nie może być normalny

Lindsay_Lohan_2

Ja bym się wstydził, że mam w rodzinie beztalencie.

Niepotrzebny

ALE JEJ ZADROSZCZE!!! ZAGRAĆ W ŻYDOWSKIEJ TELEWIZJI TVN!! W DEBI LNYM SERIALU DLA KRE TYNÓW , A WY TEŻ ZAZDROŚCICIE CHOCIAŻ TO UKRYWACIE HAHAHAH

Schizofrenik_XXI_wieku

Nie oglądam tv już od bardzo dawna i mam gdzieś, czy kiedyś tam wystąpię.

Niepotrzebny

o żeszy ty zazdrościku GADAŚ TAK BO ZAZDROŚCIŚ !! JEJJJE ŻE MA TAKĄ WIELKĄ GWIAZDE W RODZINIE!

Niepotrzebny

heh :) sobie teraz spojrzałem na ten blog modowy tejże "aktorki" heh każda idiotka z Tuskową na czele musi prowadzić blog o modzie który jest tylko przykrywką do prawdziwej potrzeby upubliczniania swojej osoby. Słabo.

Schizofrenik_XXI_wieku

Ja tam wolę na takie rzeczy nie wchodzić. To musi być gorsza katorga niż filmy Warhola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones