Martina Stoessel

8,0
700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina Stoessel

Według mnie, Martina jest bardzo utalentowaną aktorką. Jest ładna, ma śliczny głos, ale nie lubię
Violetty jako serialu. Ma według mnie kiepską fabułę i zalatuje mi meksykańskimi telenowelami...
Wiem, że zaraz rzucą się na mnie fani "Violetty", ale nie przepadam za tym serialem...
Czego nie mogę powiedzieć o Martinie. Czytając poprzednie wpisy i teksty typu "nie lubicie jej, bo
jej zazdrościcie", to chyba normalne, że każdy chciałby być na jej miejscu, bo jest ładna,
utalentowana i sławna przede wszystkim, ale przecież nie wszyscy ją lubią, no nie? Bo chyba nie
każdy musi :)

Chanelka_2_2

Ja lubię Violette ( chodzi o serial ) A co do jej postaci to jej za bardzo nie lubię w 2 sezonie. A powód jest taki że jest po prostu irytująca. W 1 sezonie ubustwiałam ją. A hejtować cię nie bedę. Bo po co mam cię hejtować ? Za to że Violetty nie lubisz. Każdy ma własne zdanie i własny gust i ja to szanuje/

Chanelka_2_2

Martina według mnie jest śliczna, ma cudowny głos i jest świetną aktorką. Kocham ją <3

Hmm... Violetta to ,,Moda na sukces dla dzieci''. No cóż... to są właśnie te SŁYNNE BRAZYLIJSKIE TELENOWELE, przepraszam - ARGENTYŃSKIE, bo serial kręcony jest w Buenos Aires.

Ja też wolałam Violę w 1. serii... Była wtedy bardziej naturalna i dziewczęca, trochę skromniejsza, może i nieśmiała, ale fajniejsza. Niestety Violetta jako postać się zmienia ( i Martina jako aktorka oraz piosenkarka również), postawiła na ostrzejszy styl, jest bardziej pewna siebie i ubiera spodnie! ;) Naprawdę ślicznie wygląda w tych kręconych włosach, ale ,,prawdziwa Violetta'' to Violetta z 1 sezonu (przynajmniej dla mnie).

Każdy ma własny gust :)
TINISTAS & VILOVERS <3

użytkownik usunięty
Tini0103

skoncz z pisaniem o tej modzie na sukces pod kazdym watkiem bo moda na sukces z violetta ma tyle wspolnego co ty z gustem

Ja przynajmniej umiem grzecznie wyrazić opinię na dany temat. Ale bywają też osoby, które po prostu wszystko muszą skrytykować, a same lepiej nie napiszą -,-

użytkownik usunięty
Tini0103

chyba nie wiesz co znaczy slowo opinia

użytkownik usunięty
Chanelka_2_2

coraz mniej lubie postac violetty, bo wg mnie stara sie kazdemu wmowic ze to on jest ten zly, a ona swieta.
co do martiny... jest slaba aktorka, ale ma bardzo dobry glos i wydaje sie byc miłą osoba

Chanelka_2_2

Ja lubię serial ale aktorki i postaci Violetty nie lubię/ nie trawię i nie chciałabym być na jej miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones