Martyna Wojciechowska

Marta Eliza Wojciechowska

7,9
270 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Martyna Wojciechowska

Uważam, że zrobiła bardzo nie kulturalnie kręcąc nowe odcinki programu Misja Martyna. Gdy miała wypadek i zginął jej przyjaciel co razem z nią to wymiślił mogła sobie darowac dalsze kręcenie, ale Ona woli kase trzepac a nie obchodzi ją, że Rodzina jej kolegi ma złe wspomnienia.

Szajba

Żyjemy w świecie w którym liczą się pieniądze, poza tym to był wypadek. Z takich powodów nie kończy się emisji programów.

ZwolaK

Myślę, że ten przyjaciel wcale by nie chciał, żeby zdejmować program z anteny. A dla Martyny może jest to sposób na pogodzenie się z jego śmiercią, próba kontynuowania bez niego. Wydaje mi się, że nie jest ona osobą, która tylko leci na kasę. Czytałam z nią wywiad po tym wypadku i naprawdę bardzo trudno było jej powrócić do normalnego życia. W końcu to był jej przyjaciel.

ZwolaK

Pisz o swoim świecie i Martyny, bo kasa nie dla wszystkich jest najważniejsza.

Szajba

Ludzie całyczas gdzieś giną, ale to nie znaczy, że mamy rezygnować z własnego życia, trzeba iść dalej...

Szajba

jestes strasznie niesprawiedliwy. nie znasz ani jej i nie masz prawa się tak wypowiadac. Martyna bardzo przezyła ten wypadek i śmierć Rafała, który własciwie przestał żyć na jej oczach- to wielka trauma. program to cos odrębnego od przezyć związnych ze smiercią i nie ma co tu rozprawiac o jego dlaszych emicjach czy nie. Martyna w swojej książce napisała takie bardzo smutne zdanie,o tym ze nigdy nie bedzie czuła się niezwiązana z dziećmi Rafała, poniewaz one patrza na nią Rafałowymi oczami.... :(

Szajba

W pełni się z Tobą zgadzam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones