Mary-Louise Parker

7,3
7 874 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary-Louise Parker

co za denerwujace babsko :/ w "weeds" po prostu zal ogladac te jej glupie miny:/

paulinkar

to się nazywa: odgrywać rolę, nagrodzoną złotym globem.
nie oglądaj weeds jak cie drazni. są inne seriale. plebania? (tam przeciez poziom jest wyjątkowo wysoki)

FisherN

nie no a weeds to sa po prostu fajerwerki intelektu nie? chyba ze ty to ogladasz jako program edukacyjny, no to respect dla ciebie.

paulinkar

no widzisz, uwazam ze to są fajerwerki intelektu. tak, poniekąd jest to program edukacyjny, jak kazdy dobry serial. ciebie za to edukuje owa 'plebania' tak? dzieki za szacunek.

FisherN

nie wiem skad wnioski z ta plebania. jakis kompleks? z reszta nie wnikam. sadze ze jedyne co o mnie wiesz, to ze obejrzalam kilka razy "weeds" i nie podoba mi sie glowna bohaterka. watpie zeby na forum "plebanii" byly moje wypowiedzi, ale jesli na bazie komentarzy, ktore umiescilam na forum "weeds" wydaje ci sie, ze mozesz dokonac analizy mojej psychiki i upodoban to lepiej przestan traktowac seriale jako zrodlo wiedzy i przeczytaj ksiazke bo na razie psycholog z ciebie zaden. z reszta moze lepiej sam/a najpierw zglos sie do lekarza skoro wypowiedzi dotyczace kobiety ktorej nie znasz i pewnie nigdy nie poznasz tak cie bola, ze musisz chamsko na nie odpowiadac. powodzenia.

paulinkar

Ręce dosłownie opadają... FisherN stwierdza, że babka dobrze gra (rola, za którą dostała parę nagród), a paulinkar wybiega z zarzutami o psychoanalizie jej osoby i o ty, że jej przedmówca nigdy nie pozna omawianej aktorki, plus coś dodatkowo na temat "chamstwa" owej osoby- zastanów się dziecko czy ty nie powinnaś czasem analizować tego co napiszesz zanim klikniesz "wyślij":)

paulinkar

Ja Weeds ogladam wlasnie dla niej. Jest swietna

paulinkar

niektore miny ma naprawde rozkladajace :D

użytkownik usunięty
eccocce

ja lubie jak tak siorbie pijąc kawe przez rurkę z plastikowego kubka albo inny jakiś napój, hehe to jest zabawne, poza tym tam wszyscy tak siorbią.

paulinkar

dla mnie tez jest świetna, nie widzę nikogo innego w jej roli :d, może dla ciebie ktoś ze złotopolskich tudzież klanu byłby lepszy [jezeli nie plebania]

paulinkar

Mnie również strasznie wkurza jej zachowanie w Trawce, ale i tak serial mi sie podoba.

Ludo

jeez ;p wg mnie ona jest świetna w weeds a jej miny są najlepsze ^

paulinkar

mary jest przesłodka w swojej roli, a paulinka tu leczy swoje kompleksy

czarkowskY

W trawce gra perfekcyjnie!

paulinkar

E tam głupoty gadasz babka gra rewelacyjnie :) i tyle w temacie :)))

paulinkar

Następna baba której się coś wydaje. Jej mimika to jej największy atut. Nie podoba się, to nie oglądaj. Twoja opinia akurat jej nie zaszkodzi...

Kurde ale jej bronie, no nie no :), ale należy jej się ;D

apollo18

A mnie się bardzo podoba. Świetna w trawce. A najpiękniejsze to ona ma oczy. Są po prostu zniewalające.

paulinkar

Mnie też ona całą swoja osobą irytuje i to z każdym odcinkiem coraz bardziej. Wkurza mnie nie tyle co osoba ją grająca a postać, którą odgrywa jej zachowanie jest takie bezmyślne, że aż mnie to boli... wrrr tak samo Silas...

paulinkar

@paulinkar
Jestes zwyczajnie osobnikiem klasyfikujacym sie do grupy tzw. 'hejterów' - polecam rowniez poszukac znaczenia terminu konstruktywnej krytyki. Niestety rzeczywistosc filmwebu jest taka ze sposrod wszystkich jej uzytkownikow jakies 50% stanowia hejterzy lub trolle. Smutna rzeczywistosc ale prawdziwa.

PS w pelni zrozumial bym komentarz uzasadniajacy w jakis bardziej rozwiniety sposob a nie tylko zalosny tekst bo 'glupie miny'

paulinkar

Zgadzam się z Tobą zupełnie. Właśnie zobaczyłem ją w RED. Tragiczne miny jak Jaś Fasola. Średnio ładna i głupawka na twarzy. Nie wiem jak w innych filmach ale RED obniżyłem przez nią ocenę.

paulinkar

Do mnie złoty glob nie przemawia, ale uważam ją za świetną aktorkę, szczególnie w weeds właśnie [nie wiem czy fajerwerki intelektu, ale z pewnością jeden z lepszych seriali, zarówno produkcji showtime jak i w ocenie globalnej, moim zdaniem] oraz oczywiście w smażonych zielonych. Może i niezbyt obiektywnie, ale uwielbiam ją za to, jak wczuwa się w role.

paulinkar

Mimo ze uwielbiam serial weeds w ktorym gra, to wg. mnie jest najslabszym punktem serii. Denerwuje coraz bardziej swoja gra z odcinka na odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones