Mary-Louise Parker

7,3
7 909 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary-Louise Parker

Weeds

użytkownik usunięty

Musi być dobra w tym serialu, skoro przeskoczyła wszystkie DH przy rozdaniu Złotych Globów. Szczerze to myślałem, że jej nominacja to po prostu dodatek do DH. Jej wygrana była więc ogromnym szokiem. Stawiałem na Marcię Cross!!!!!!!!!!!!

Tak,to byl swietny motyw,jej tandetne konkurentki zaczely wyczyniac dziwne figury..nerwowe,a Mary-kobieta z klasa bez zadnych podniet po prostu odebrala nagrode!

grzechu_

Marcia Cross była wtedy niesamowita w "DH" i tak samo zasługiwała na tę nagrodę :) W każdym razie Mary też się to należało. Jednak ja bym zrobił inaczej. Glob za najlepszy serial komediowy dla "Weeds", a dla najlepszej aktorki komediowej dla Marcii Cross (choć jej rola w tym serialu, w tamtym czasie zdecydowanie komediową nie była)...

użytkownik usunięty
Albertino

Zrobiłbym identycznie jak ty. Myślę jednak, że dziennikarze przyznający Złote Globy może czuli, że głosując na DH w kategorii "najlepszy serial" nagrodzą całą nominowaną czwórkę, a w tej sytuacji nagroda przypadła Mary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones