Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Sztuka

8,1
2 544 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marzena Kipiel-Sztuka

Włosy Halinki ;)

użytkownik usunięty

Bardzo podoba mi się, jak pani Sztuka gra Halinkę. Jednak zauwązyłam pewną dziwną prawidłowość. Otóż Halina sypia zawsze w papilotach, które przecież są do kręcenia włosów. Zaś w dzień włosy ma zawsze proste ;)
Czy jakaś inna pani zawuażyła ten fenomen fryzjerski? :)

Fakt :). Zawsze zakłada papiloty, ale nie ma loków :D

Faktycznie ale to jest specyfika i geniusz tego serialu taki jest zamysł by było zwyczajnie trzeba tez to odebrać z drugiej strony odczytywać glebiej ale racja + za spostrzeżenie i bystry umysł.

Ja zwróciłam uwagę, że Halinka w ogóle nie korzysta z toalety :D

dogma1977

Kurde,,fakrycznie ona chyba nie miała żadnej sceny z korzystania z kibla

maciekb80

Zdarzało się, ale bardzo rzadko.

maciekb80

Miała przynajmniej jedną, w odcinku pt. "Siłaczka", jeśli się nie mylę :P

W odcinku "Czułe słówka" Halinka "zakisiła sobie trwałą", którą musiała trzymać 24 godziny. Rano miała już normalne włosy, ale w nocy w łóżku z powrotem miała worek na głowie żeby rano znów mieć fryzurę z poprzedniego dnia. W końcu następnego dnia siedzi i obiera w salonie kartofle z fioletowymi włosami na głowie. To jest dopiero ciekawe, ale sądząc po kolorze włosów to chyba coś nie wyszło :D

ja też to zauważylam, ale papiloty zakłada się też po to aby odbić włosy od skóry (nadać objętosci) niekoniecznie zrobić loki. heheh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones