Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Sztuka

8,1
2 564 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marzena Kipiel-Sztuka

http://www.pudelek.pl/artykul/3681/alkoholiczka/

puma

NO I CO Z TEGO?SKOR LUBI Z MEZEM DAC W PALNIK TO JEJ SPRAWA.JA TAM NIC DO NIEJ NIE MAM , KAZDY JEST WOLNY I ROBI CO CHCE

obserwator_4

no spo ale nie wiem czy czytałeś/aś ten artykuł bo spoko jej sparawa ze lubi ale niech to się na jej pracy nie odbija!

puma

bosh ja takich bzdur faktowych to nawet nie czytam:/buhahaha nawet pomylili imie jej męża w Srakcie

puma

a pudel to dopiero kicha hahahahahahaha.................................................................. ...................................................................

użytkownik usunięty
faaanka

............. .................. ......................Więcej................................................krop ek....................... ........ ..................... .....................................................

puma

Po pierwsze: pudelek.pl to serwis plotkarski, skierowany do odbiorców o niskim poziomie inteligencji. Jest to niewiarygodne źródło wiedzy.

Po drugie: Marzena Kipiel-Sztuka to osoba dorosła, odpowiada za siebie. Nie powinno cię ochodzić to, czy spożywa alkohol czy też nie. Lepiej zajmij sie sobą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
puma

Hahaha pudelkowy strażnik moralności.

puma

wielkie mi chaj mecyje hipokryto .

puma

Tajemnica poliszynela jest to że ona jest alkoholiczką. Widać to w wielu odcinakach kiepskich, że ma chroniczny szczękościsk i grymas twarzy którym próbuje ukryć plączący się język.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones