Masakazu Miyanaga

5,5
35 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Masakazu Miyanaga

Czy "prawdziwy" Japończyk byłby w stanie aż tak żartować z japońskich zachowań jak na filmie Vinci?
To znaczy nie wątpię, że pan Miyanaga jest rodowitym Japończykiem, ale mam wrażenie, że nie mieszka na stałe w Japonii i mocno się zeuropeizował? Kim jest na codzień?

senseeko

Tak mnie ta refleksja naszła po ostatnich ksenofobicznych zachowaniach Japończyków podczas Mistrzostw Świata w siatkówce (zmiana kolejności meczów aby pasowało reprezentacji Japonii, trzymanie reprezentacji innych krajow w hotelowej recepcji od 11 do 15 i inne tego typu "triki"

senseeko

Już znalazłam i pozwoliłam sobie wkleić na stronie.

senseeko

Prawda nie mieszka na stałe w Japonii,a od gdzieś 7 lat mieszka już w Polsce (Polska żona i te sprawy:). A na codzień jest malarzem (może dlatego wystąpił w Vinci, był na stażu w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie), może zajmuje się czymś jeszcze, ale nie wiem nic więcej. A to co wiem to z tego, że poznałem go osobiście, przy pracach związanych z organizowaniem wystawy jego obrazów (swoją drogą zapraszam, ładne obrazy 1-14grudnia w Galerii "2Światy" w Krakowie na Kazimierzu ulica Józefa 25).

Tito

Pan Masakazu naucza też języka japońskiego w szkole Manggha w Krakowie. Bardzo fajny facet :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones