Mateusz Damięcki

Mateusz Dobiesław Damięcki

7,9
14 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Damięcki

Jest chyba kolejnym klakierem Tuska, który liczy na wieksze przywileje.

Straciłem do niego cały szacunek po tym jak zapraszał na blokade legalnego i pokojowego
marszu niepodległości, gdzie lewactwo i niemieckie bojówki biły Polaków w Warszawie
tylko dlatego że mieli flagi Polski, i to w święto niepodległości.

marcin112

a czego po nim można było się spodziewać, jak ojciec donosiciel SB

Andrrzej

Dzięki Andrzej za informacje no nie wiedziałem nawet, pewnie stąd ta wrogość do święta niepodległości, kolejne moralne zero.

marcin112

Filmweb to portal filmowy, nie polityczny.Skupcie się raczej na jego zdolnościach aktorskich czy dorobku filmowym niż zapatrywaniach politycznych.Oceniać aktora 1/10 za jego poglądy to głupota.

Marikanessa

Popieram. Można go nie szanować jako osobę bo jest taki siaki i owaki, ale filmweb służy do tego, żeby oceniać go po jego talencie aktorskim (tudzież braku talentu).

6AleXis9

Talentu też nie ma więc ocena 1/10 jest jak najbardziej słuszna, cześciej go widać w telewizjach śniadaniowych gdzie się lansuje niz w jakiś dobrych rolach.

6AleXis9

A co jeśli "talent" aktorski pochodzi z politycznego nadania?

Petar Popara

Z nadania to twój ojciec kartki na mięso dostawał. Też nie oglądam produkcji z TVN, ale pan Damięcki od dzieciństwa ciężko pracuje na swój sukces. Od jego ojca też się odczepcie, bo was tam nie było i nie macie prawa oceniać decyzji życiowych. Pewnie byście śpiewali na przesłuchaniu jak Anna Rusowicz na rozdaniu Fryderyków.

DonDominik

Nie ma to jak rzeczowe argumenty w dyskusji.

Petar Popara

Na pewno bardziej rzeczowe niż lżenie na aktora bo "śmiał" odnieść sukces. Jesteś na filmweb.pl to aktorstwo oceniaj, a polityczne wypowiedzi zostaw na tvn24.pl.

marcin112

Marcin, nie świruj pawiana dobre? To słaby aktor ale nie będę go oceniał tylko z powodu że jest synem kolejnego donosiciela jakim jest jego ojciec. Maciej Damięcki dostał ode mnie 7/10 oczywiście jako aktor a nie jak UBek. A dla Mateusza 3/10.
P:S Proponuję nie oceniać go z powodu ojca bo to głupota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones