Mateusz Kościukiewicz

7,2
12 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Kościukiewicz

przypomina Ashtona Kutchera? Szczególnie, jak się uśmiecha. No i to mrużenie oczu.

dancemanka

Nie. 'Nam' przypomina Josha Hartnetta xD i to właśnie za uśmiech i mrużenie oczu ;))

dancemanka

a mnie momentami przypomina Leonardo DiCaprio..

cafffeine

Mnie też! W "Matce Teresie..." wygląda zupełnie jak DiCaprio w "Przetrwać w Nowym Jorku".

dancemanka

Hmmm, chyba mogłam pomylić Kutchera z Hartnettem ;) W każdym razie - oglądając go na ekranie ciągle widziałam twarz innego aktora.

dancemanka

chyba zes laska chlopa dawno nie miala:P zaden z niego kutcher,hartnet,dicaprio ani inny parkinson:P

dancemanka

JEST SWIETNY!!!!!REWELKA W "MATCE TERESIE OD KOTÓW"!!!!!!!!!JESI JUŻ...CHOĆ NIE LUBIE PORÓWNAŃ...TO "POKÓJ MARVINA" Z Leo DiCaprio.......

munir80

a gdzie można obejrzeć Matkę Teresę od kotów? w żadnym kinie w Krakowie nie widze a na necie też nie moge sie doszukać.

pIWONioA

Ja oglądałam na ekino.tv :)

dancemanka

jego mimika ewidentnie przypomina hartnetta, kutchera i dicaprio - wszystkich trzech po trosze, moim skromnym zdaniem. Jak najbardziej mrużenie oczu, specyficzne marszczenie się czoła i okolic ust. Coś jest na rzeczy :)

dancemanka

taak troszkę przypominał mi Ashtona Kutchera.

dancemanka

jak dla mnie wygląda jak Emile Hirsch z "Wszystko za życie"

dancemanka

Poku*rwiło was z tym porównymwaniem!
Chłopak ma na koncie dopiero kilka ról, a wy już go szufladkujecie, jednocześnie wyrażając nadzieję, że się nie zeszmaci.
Hipokryzja i obłęd, a do tego ślepota. Kościukiewcz ma zupełnie inna ekspresję twarzy i styl gry niż którykolwiek wymieniony przez was aktor. Opamiętajcie się, ludzie.

dancemanka

Dla mnie to hybryda Krystyny Feldman i Dannego de Vito

A tak na poważnie
co wy za głupoty wypisujecie? Chłopak ma na koncie zaledwie przyzwoite role, które można wyliczyć na palcach jednej ręki (a i tak kilka palców pozostanie w rezerwie).
Kościukiewicz ma potencjał, ale z tym aroganckim podejściem daleko nie zajedzie. Życzę mu jak najlepiej i sugeruję popracować nad dykcją, bo momentami jest niezrozumiały.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Misha

a mi przypomina mojego byłego :D

dancemanka

On przypomina mi Jacka Wszołę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones