Mateusz Kościukiewicz

7,2
12 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Kościukiewicz

Świetna rola we "Wszystko, co kocham". Jest w chłopaku coś świeżego. niech mu się dobrze wiedzie, bo ma duży talent.

deva

No właśnie! coś w nim jest, co intryguje i przyciąga uwagę! Rola Janka w "WCK" świetnie zagrana! Ja też jestem pod wrażeniem jego talentu!

deva

Z tym Cybulskim bym nie przesadzał. Cybulski jak dla mnie miał zbyt ekscentryczny styl. Mateusz gra z pasją i charakterem, ale może nie szufladkujmy go po pierwszych produkcjach.

aD_Tom__

Zgadzam się.

deva

Pięknie ujęte. Jest młody, energiczny, świeży...i życzę mu wszystkiego co najlepsze, byle by nie stracił gdzieś siebie po drodze..

deva

chyba w nim widzi każdy coś, co każdy by chciał aby widziano w nim samym - bunt.

deva

popieram! w końcu jakiś konkretny aktor młodego pokolenia się pojawił, mam nadzieję że nie zmarnuje swojego talentu.

deva

Zgadzam się, że chłopak ma talent. Z drugim Cybulskim bym nie przesadzał. Jednak Zbigniew był artystą przez duże "A" nie tylko na ekranie. Poza tym uważam, że Kościukiewicz powinien popracować nad dykcją, bo w niektórych momentach jest zupełnie niezrozumiały.
Pozdrawiam

Misha

A tak na marginesie
to, że ktoś otrzymał nagrodę Cybulskiego nie czyni go "drugim Cybulskim"
tak samo jak Wałesa nigdy nie będzie drugim Noblem,
że o Szymborskiej już nie wspomnę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones