Mateusz Kościukiewicz

7,2
12 338 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Kościukiewicz

Przekonałam się do niego jako do człowieka, który chce uprawiać aktorstwo, a nie jakieś gówno zwane aktorstwem i będę śledziła jego dalsze poczynania. Bo to, jakim jest człowiek prywatnie, co ma w głowie przekłada się w dużej mierze na jego twórczość artystyczną albo wykonywaną pracę.

Wywiad:
http://film.onet.pl/0,0,1625211,1,596,artykul.html

horenheb

Dobrze gada, polałbym mu.

Lord_Joshua

No własnie tez tu trafiłam z onetu dowiedziec sie o nim wiecej..intrygujacy wywiad

wino86

Mimo że nie uważam go za super aktora. Widać w nim jakieś ideały, których w Polsce od wielu lat było brak.

pawell190

DOKŁADNIE!
tego nam w Polsce trzeba, a nie... tak zwana "Wyższa pierdolęcja" uprawia coś, czego czasem aktorstwem nazwać nie mozna, a druga strona ciśnie i ciśnie, ile tylko się da... by na nich zarobić.
"Ty chcesz mówić o filmie, a oni Cię, o twój związek pytają"

Bede śledzic tego aktora, z pewnością.

horenheb

Dołączam się do Was drodzy Koledzy i Koleżanki. Trafiłem, tak jak Wy! Poprzez wywiad na onecie. Szczerze mówiąc, nie widziałem go jeszcze w żadnej roli, po której mógłbym stwierdzić (oczywiście według swoich upodobań) jak dobrym jest aktorem. Także z oceną się jeszcze wstrzymam... ale myślę, że już dziś warto zapamiętać to nazwisko.

Fokowsky

Ja przeczytałam ten artykuł w Filmie i powiem szczerze, że zrobił na mnie spore wrażenie... fajnie, że pojawił się ktoś taki w polskim kinie, widać, że chłopak jest nie tylko przystojny, ale ma coś w głowie. Bardzo interesująca osoba, myślę, że za kilka lat będzie o nim naprawdę głośno, mam nadzieję, bo życzę mu jak najlepiej.

horenheb

Dziękuję Wam, że oświeciliście mnie w kwestii istnienia tego artykułu :) Nie oglądałam jeszcze ani jednego filmu z Mateuszem ale po przeczytaniu wywiadu muszę to natychmiast nadrobić. Jestem naprawdę zszokowana, że istnieje w Polsce aktor, który tak mądrze, z zacięciem i dziką pasją podchodzi do zawodu, ale też i do życia. Jak ktoś napisał na Onecie - a z czym całkowicie się zgadzam - "Inteligentny skurczybyk!".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones