Mateusz Kościukiewicz

7,2
12 414 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Kościukiewicz
Berith7777

tak genialny ze psuje kazda role w jaka sie wciela...nie naturalnnosc i mina srajacego kota to jesgo atuty

Amiga1240

Skoro tak uwazasz.

Berith7777

bez obrazy ale jest kilku lepciejszych mlodych polskich aktorow.
Mamy demokracje to ze mi on sie nie podoba nie oznacza ze jestem alfa i omega :) szanuje twoja ocene 9/10 :P

Amiga1240

Przecież ja nic nie mówie(pisze).Mamy odmienne zdanie,a nie mam zamiaru rzucać argumentami bo nie o to chodzilo mi w temacie.Pozdrawiam.

Berith7777

Zgadzam się. Wreszcie pojawił się ktoś nowy i, co najważniejsze, utalentowany w polskim kinie. Świetna rola Janka w filmie "Wszystko, co kocham", ciekawa kreacja w "Matce Teresie od kotów". Mam nadzieję, że nie zabraknie dla niego dobrych scenariuszy.

Martin_Eden

Mam nadzieje,że z powodu braku propozycji(w co wątpie),nie zacznie grać w serialach,bo to często gwóżdz do trumny dobrze zapowiadajacych sie aktorów.

Berith7777

Na razie propozycji filmowych raczej dla niego nie brakuje. I niech tak zostanie. Co do seriali, to jeśli byłaby to jakaś ciekawa propozycja, to pewnie by nie odmówił, czego przykładem jest produkcja "Bez tajemnic", gdzie pojawił się gościnnie w kilku odcinkach. Ale to nie telenowela rozpisana na milion odcinków ;).

Berith7777

Zastanawiam mnie tylko czy nigdzie nie chodzi, bo nie chce (bankiety, programy rozrywkowe) czy celowo prowadzi w ten sposób swoją karierę aby być "ciekawszym" aktorem dla reżyserów kina zaangażowanego, taki outsiderem - polski "James Dean".

falconeti88_2

Dobrze rozumiem, że dopuszczasz ewentualność, że chciałby pochodzić na bankiety, ale wykalkulował , że bardziej intrygujący będzie jak z tego zrezygnuje i teraz siedzi w domu i prosi żonkę, żeby go trzymała, bo zaraz nie wytrzyma i pobiegnie do programu rozrywkowego?

pan_dziejaszek

Z tego co wywnioskowałem po jego wypowiedziach i sposobie bycia, nie interesuje go raczej pajacowanie na tle "ścianek" tylko woli zająć się graniem, tematy około filmowe go nie interesują.

Berith7777

Czy genialny to nie wiem, nie znam go ze zbyt wielu ról, ale ma bardzo filmowa intrygującą urodę i cudowny uśmiech. Na tle polskich przaśno-buraczanych szyco i karolakopodobnych twarzy bardzo się wyróźnia. W Hollywood były gwiazdą i grał największych amantów.

milenasy

Zgadzam się z założycielem tematu.
Co do wypowiedzi: "W Hollywood były gwiazdą i grał największych amantów." To byłaby strata świetnego aktora na rzecz miałkich ról i gwiazdorzenia...
Mam nadzieję, że nigdy nie zboczy z obranego kursu.
Chciałem jeszcze zauważyć, że zazwyczaj postaci grane przez Mateusza były bardzo złożone psychologicznie i emocjonalnie. Tym bardziej go cenię. Wybiera trudne role i świetnie się w nich porusza. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones