Mateusz Kościukiewicz

7,2
12 338 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Kościukiewicz

Pomimo swojego chłopięcego wdzięku jest beznadziejnym aktorem. Niestety ładna buźka nie wystarczy. Trzeba jeszcze umieć grać w sposób, który nie przypomina czytania z kartki na próbie do akademii szkolnej.

ScarlettElvie

I jeszcze ten identyczny grymas na twarzy w każdym filmie.
Nie wiadomo czy do płaczu czy do śmiechu?

miszka1980

Jakby się najadł cytryn! ;-)

ScarlettElvie

Czy według Ciebie w WCK też źle zagrał?

Bartek_hc

Zagrał jak zawsze. Zobaczymy, jak sobie poradzi w "Baczyńskim".

ScarlettElvie

Myślę, że doskonale nadawałby się do ról zniewieściałych chłopców, możliwe, że do ról upośledzonych - nie musiałbym wiele zmieniać w swojej grze (jeżeli w ogóle potrafi ją zmienić). Przepięknie mówi "Kocham cię". Brzmi to mniej więcej tak "koofam ciey". W Baczyńskim wyjątkowo nie raził, do momentu, w którym zaczął czytać wiersze z kartki, chyba zdążył 3 przeczytać w całym filmie i na tym, na szczęście. skończyły się jego kwestie w tym filmie. To dla niego szansa, ograniczenie dialogów do mimimum.

ScarlettElvie

a ja się nie zgadzam.To jeden z niewielu polskich aktorów młodego pokolenia który potrafi zagrać!Nie szczyci sie swoja popularnością,ma w dupie premiery,media i jak wygląda. Oglądałam z nim 4 filmy i najbardziej podobał mi sie w WCK i BACZYŃSKIM.I dla mnie jest świetny.

ScarlettElvie

Mi natomiast podobał się w Matce Teresie od kotów i WCK .Baczyński no cóż tego to by nawet najlepszy aktor nie uratował , chociaż te jego spojrzenia przez kamyk na niebo istny majstersztyk ... ;) Ale również zgadam się z resztą chłopak nie ma talentu, ale ładną buzie i znaną żonę - czego więcej potrzeba ?!

ScarlettElvie

"Urocze beztalencie" to niestety strzał w 10. Można mieć do niego słabość właśnie ze względu na jego urok młodego zbuntowanego, ale niestety dykcja fatalna. Nie wymagam od aktorów super dykcji, ale te świstem-szeptem sprawiło, że w WCK musiałem pogłośnić TV, a i tak nie wszystko dało się usłyszeć (choć jakość dźwięku w całym WCK przypomina poziomem imieniny u cioci nakręcone handycam'em). Talentu nie oceniam, bo nie mam porównania, oglądałem z nim tylko WCK (tu wypadł dobrze, pasował do roli).

ScarlettElvie

Taka jest prawda talentu chłopak nie ma, gra na poziomie większości polskich aktorów z "pokolenia M jak miłość"

ScarlettElvie

Dobrze się zapowiadał "Wszystko co kocham", "Matka Teresa od kotów", a potem było już tylko gorzej. Chyba ma szansę na nominację do Węży za role w "Amoku" i "Gwiazdach".

Na szczęście jego postać szybko zniknęła z "Najlepszego".

ScarlettElvie

Przeminęły lata, urok uleciał, talent się nie objawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones