Mateusz Kościukiewicz

7,2
12 362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Kościukiewicz

Jak dla mnie jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia. Oglądając praktycznie każde jego wcielenie
mam ciary na plecach . Więcej, staram się wchodzić razem z nim w rolę i "rozkminiać to co danej postaci
siedzi w głowie ( a rzadko kiedy tak mam).Nie mogę powiedzieć,że któraś rola była lepsza albo gorsza bo
wszystkie mnie urzekły także z pełnym przekonaniem 10 dla tego Pana. Trójka Kościukiewicz, Gierszał,
Ogrodnik zdecydowanie najlepsza w mojej ocenie.

imchuckbass

twierdze tak samo.Kosciukiewicz w kazdej swej roli jest inny,jest taki,no wlasnie potrafi naklonic nas do glebszego myslenia.Jego role sa niebanalne i mam wrazenie,ze dobiera je bardzo rozwaznie,szkoda tylko iz czesto te filmy nie sa doceniane.Ja chyba najwieksza slabosc mam do niego po Wszystko co Kocham,Baczynski i Bilet na Ksiezyc.
Gierszala takze uwielbiam,wielki talent,chociaz na dzien dzisiejszy jezeli chodzi o filmy jest w cieniu pop. Mateusza ale i tak u mnie zawsze jest nr.1.Co do Ogrodnika,za facetem nie przepadam,jako aktor coz no nie lubie go na ekranie.Ale to co zroBIL W CHCE SIE ZYC!To rola na miano dawnych lat Oscara!

kingofpeace

nic dodać nic ująć !

imchuckbass

do tego grona dołączyłabym jeszcze Piotra Głowackiego, czuje że może nas zaskoczyć nie raz..

imchuckbass

Dokładnie i jeszcze dodałabym Tomasza Schuchardta. Dobry aktor, szczególnie podobał mi się w filmie "Chrzest" :)

użytkownik usunięty
imchuckbass

nie wiem czy to dobry aktor, nie wiem jakie ma układy-znajomości, ale jest to postać nader wyrazista i jego role się pamięta

imchuckbass

dobry jest to prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones