Mateusz Kościukiewicz

7,2
12 338 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Kościukiewicz

brawo chłopie, za rok będzie rozwód, no ale może cie w kręci do paru filmów, bo o to chodziło, czyż nie?

BlackShit

stereotypowe myślenie- jak na razie pewnie nigdzie go nie wkręciła i wątpię, że jego osobie pomoże to, że ma taką żonę- jeśli rzeczywiście to by nim kierowało to się przeliczy- nie wiem dlaczego w Polsce ciągle panuje przekonanie, że jak kobieta starsza to facet z nią tylko dla korzyści- pieniędzy bądź kariery, ewentualnie jak bardzo młody to dla seksu- a jak kobiety się wiążą z facetami nawet o 25 lat starszymi to wtedy jest oki- na pewno z miłości- ja nie potępiam ani jednych ani drugich, ale sądzę, że to który z partnerów powinien być starszy to tylko kwestia upodobań społecznych- w rzeczywistości wielu facetów zakochuje się w starszych kobietach tyle, że przez takie właśnie ataki ze strony środowiska często z tych związków rezygnują, bo są zbyt słabi żeby się przeciwstawić i zawalczyć o związek, który długo nie będzie mógł się doczekać aprobaty społecznej- od razu mi się przypomina znajomy, który chodził z zaledwie 3 lata starszą dziewczyną- wszyscy współczuli mu i jechali po niej- zupełnie tak jakby ta go do czegoś zmuszała- wobec uczuć wiek to tylko cyferki w dowodzie- para z taką różnicą wieku ma wystarczająco dużo przeszkód wynikających z różnicy pokoleń- i bez tego może im się nie udać- więc chociaż społeczeństwo mogłoby dać im spokój- matką jego być by raczej nie mogła (- chyba że zaczynałaby w wieku 12 lat co mimo wszystko jeszcze nie jest typowe w naszym kraju...), a facet od prawie 10 lat jest pełnoletni- bo gdyby był jeszcze nieletni to i ja uważałabym, że wiązanie się z nastolatkiem 39 kobiety byłoby niewłaściwe- ale to już dorosły facet i ja bym z tego halo nie robiła, ani nie doszukiwała się podtekstów...

magijka

"a jak kobiety się wiążą z facetami nawet o 25 lat starszymi to wtedy jest oki"

według mnie to również nie jest ok, zazwyczaj ten gościu starszy o 25 lat ma dosyć gruby portfel, i to decyduje dlaczego taka młoda sie z nim wiąże
oczywiście nie zawsze, ale najczęściej tak właśnie jest, kasa odgrywa główną rolę

BlackShit

wydaje mi się że przerzucasz swój tok myślenia na innych- miłość bywa niezrozumiała i dziwna- bywa, że ludzie zakochują się w dużo starszych bądź dużo młodszych choć wcześniej krytykowali innych lub nie wyobrażali sobie siebie w takiej sytuacji- w dodatku zdarza się, że faceci wiążą się ze starszymi kobietami bez majątku czy też stanowiska- podobnie również kobiety- niektóre wolą starszych- każdy ma inne predyspozycje, upodobania- wiek bywa mało istotny- zapewne są osoby które wiążą się ze względu na kasę, ale ja bym nie przesądzała, że tak musiało być w tym przypadku- kobieta może jest dojrzalsza od niego ale może się podobać- w dodatku być może ma ciekawą osobowość lub tak zwane "to coś"- nieraz jak rozmawiałam ze znajomymi to trudno było im wskazać co tak właściwie sprawiło, że zainteresowali się daną osobą- gdy rozparcelować kogoś na części to niewiele by im odpowiadało ( przykładowo- ktoś całe życie twierdzi, że gustuje w wysokich "dobrze obdarzonych" energicznych blondynkach a na partnerkę życiową wybiera małą, drobną cichą brunetkę) a jednak są szczęśliwi i uważają daną osobę za swój ideał pod każdym względem :) wydaje mi się, że ludzie wiążą się ze sobą pomimo dużo gorszych wad- np. nałogów w zaawansowanej fazie (alkoholizm/narkomania), bądź pomimo agresji (fizycznej bądź psychicznej) a dla społeczeństwa o dziwo dalej bardziej szokujące jest to że facet wiąże się z kobietą, pod każdym innym względem odpowiednią ale starszą, niż gdyby związał się z jakąś rozwydrzoną nadużywającą alkoholu młodszą laską- wiek to jedna z ostatnich rzeczy na które należy zwracać uwagę dobierając partnera- zwłaszcza, że nieraz wcale sami nie jesteśmy tej różnicy dostrzec do puki ktoś nam sam nie powie ile ma lat

magijka

"wydaje mi się, że ludzie wiążą się ze sobą pomimo dużo gorszych wad- np. nałogów w zaawansowanej fazie (alkoholizm/narkomania), bądź pomimo agresji (fizycznej bądź psychicznej) a dla społeczeństwa o dziwo dalej bardziej szokujące jest to że facet wiąże się z kobietą, pod każdym innym względem odpowiednią ale starszą, niż gdyby związał się z jakąś rozwydrzoną nadużywającą alkoholu młodszą laską"

Wow, to faktycznie trafne spostrzeżenie i mocny argument. Ale przyznam, że sama byłam lekko zszokowana dowiadując się o tym małżeństwie- myślałam, że to może jakaś pomyłka. Z drugiej strony co mnie to obchodzi, niech ludzie wiążą się z tymi, z którymi chcą, innym nic do tego.

maddict

no właśnie chodzi mi o to, że zwłaszcza w tym miejscu większą uwagę powinny przykuwać zdolności aktorskie danej osoby niż jej związki- plotki i informacje z życia prywatnego zostawmy pudelkom i innym plotkarskim stronkom- mi osobiście będąc na jego miejscu prędzej by przeszkadzała nie różnica wieku a raczej świadomość tego, że kobieta jest rozwódką i ewentualnie można się w ten sposób wpakować w jakieś ekscesy między byłymi małżonkami związane z dziećmi itp. ale być może jego partnerka w miarę w pokojowy sposób ma te sprawy poukładane. Ja biorąc pod uwagę jego wiek prędzej byłam zdziwiona tym, że jednak nie poszukał sobie partnerki bez tego typu komplikacji życiowych- ale najwidoczniej miłość wiele wybacza

BlackShit

Wkurza mnie takie generalizowanie. Jeżeli młoda jest ze sporo starszym to na pewno chodzi jej tylko o kasę, jeżeli młody ze starszą to także chodzi tylko o profity. Istnieje jeszcze coś takiego jak pokrewieństwo dusz. Wiem, że w dzisiejszym egoistycznym świecie trudno zrozumieć, że może coś takiego występować. Przyznam też rację Reznikowi, że może mieć kompleks "mamusi" lub po prostu jest bardzo dojrzały jak na swój wiek i nie potrafi dogadać się z równolatkami. Psychika ludzka jest o wiele bardziej skomplikowana niż się niektórym wydaje. Mnie nie obchodzi kto się z kim związał i dlaczego, a już na pewno nie mam zamiaru oceniać kogokolwiek.

BlackShit

chyba jednak nie dla wszystkich, nie zawsze kasa odgrywa główną rolę
gdyby tak było połowa związków na świecie by się rozpadła ;)

BlackShit

No nie wiadomo czy tak szybko będzie rozwód bo podobno ona jest w ciąży.

BlackShit

Szumowska jest tak infantylna i niedojrzała w swoim zachowaniu, że różnica wieku w ich przypadku nie powinna być problemem :).

BlackShit

mnie zastanawia psychika jej dzieciaka, który ma innego ojca, wychowywał się z innym facetem, a teraz został "przejęty" przez Kościukiewicza. eh.. szołbiznes.
no ale może beda szczesliwi.

politka_2

a nie martwi cię psychika tysięcy takich dzieciaków w Polsce i milionów na świecie ?

pixi222

napisałam, że mnie zastanawia a nie martwi. Czytanie ze zrozumieniem sie klania. ;)

politka_2

ale masz problem :P martwi, czy zastanawia... chodziło o sam teram zastanawiania...

pixi222

może go mama nie kochała i sobie znalazł starszą a może miał młodsze ale intelektualnie mu nie pasowały......

BlackShit

i już ma z nią córkę?????? szybko poszło.

BlackShit

A nawet gdyby, to w czym problem ?

BlackShit

marna prowokacja, powiedziałbym nawet - bardzo marna

BlackShit

Haha, ale gdyby to dziewczyna związała się z facetem starszym o 13 lat, nikt by się nie czepiał... Ach, Polsza.

BlackShit

Troche taki "sponsoring", nomen omen, ale kazdy przedzie jak moze na tym swiecie;)

BlackShit

Co sie o chłopaka martwicie podupczy podupczy a przy okazji żona mu pewność grania w filmie zapewni:) ......a potem duży koniak w D i.......13cie ba.... 30ci lat młodsza weźmie :)

BlackShit

Rok minął.

pan_dziejaszek

Ale jest "W imię..."

Picu

Ale rozwodu ni ma.

pan_dziejaszek

No nie no, cieszymy się, ale jest "W imię..." Informacja.

Picu

A co mnie obchodzi jakieś "W imię..."? BlackShit obiecywał rozwód i obiecanki-cacanki, jak zwykle.

pan_dziejaszek

Może to przez to, że obiecał "w kręcenie" do paru filmów a u nas kręci się bardzo wolno. Nie umie liczyć.

BlackShit

szczerze pisząc bardzo mi tym zaimponował, że związał się ze starszą od siebie Szumowską
jako aktor średni ale tym mnie zdobył
u nas i nie tylko jest raczej trend, że to faceci wymieniają kobiety na młodsze roczniki a kobieta powyżej 30-tki to już sędziwa babcia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones