Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

Zawsze go bardzo podziwiałam i uwielbiałam. Jest naprawdę dobrym aktorem . Każdą postać kreuje od początku do końca. Nie jest na tym samym etapie. Ciągle się rozwija, ćwiczy kunszt,stara się dla roli. Świetny..

użytkownik usunięty
rozyczka_filmweb

Polecam to dla ciebie:

http://www.youtube.com/watch?v=TyHdVtNd8Gk

Cham i prostak z niego .

No cóż..muszę się przynać ,że widziałam to wideo wielokrotnie wcześniej i śmiałam się z tego w niebo głosy..Damon to bardzo profesjonalny aktor i takimi ludźmi pragnie się najprawdopodobniej otaczać w pracy na planie. Każdy reżyser mógłby wpaść w szał przy takim "tłuku", chłopak nie współpracuje z amatorami o byle co,tylko wręcz przeciwinie i dziwi mnie, że skoro ma tego świadomość to nie dociera do niego, ze ma patrzeć się w obiektyw..Jego umiejętności zapewne muszę sięgać poniżej krytyki, a bynajmniej zero skupienia. Zapewniam cie, że Matt był dla niego bardzo miły, ale nawet 6-letni dziecak bez wykształcenia zrozumię polecenia tak banalne . U nas na planach ,jak i zarówno tych zagranicznych kręcenie materiału jest na wielu K**WACH zbudowane..Dodam jeszcze tylko, że nawet jeśli jest chamem i tak uważasz, to nie zmienia jego umiejętności i talentu jaki posiada do aktorstwa.. W filmie nie jest sobą, tylko wyznaczonymi postaciami,a kwestia zachowania na planie to już całkowicie kwestia inna..

O ile się nie mylę, to tam się zgrywali..., jeśli wstawiłeś ten sławny filmik na którym Damon opieprza Adriana Greniera;)
Szkoda, że wielu wzięło to na poważnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones