Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

jest u mnie w scislej czolowce zaraz za
Al Pacino
Robert de Niro
Morgan Freeman
Samuelel L Jackson
Danzel Washington
Bruce Willis
i paru innych...
Myślę że on i Ethan Hawke są najbardziej utalentowanymi aktorami mlodego" pokolenia" chociaz nie sa tacy młodzi moze Scott Mechlowicz =] (i nie mysle o Eurotripie a o Sile Spokoju)

Lukasz_BP

A ja postaram się byc obiektywna i jestem wręcz przekonana, że J, Depp, Edward Norton (notabene nie lubię ich ), czy jeden z moich ulubieńców Leo DiCaprio są bardziej utalentowani. Ale z pewnością Matt stoi bardzo wysoko i już samo to, że Martin Scorsese dał mu rolę czyni go wartym uwagi

Lukasz_BP

A w jakich to filmach pokazał swój kunszt aktorski, że stawiasz go tak wysoko? Ma 37 lat więc może nie ma sensu wciąż nazywać go aktorem młodego pokolenia.

Gorgor

Zacznijmy od tego ze to jest tylko i wyacznie moje zdannie to po pierwsze. Po drugie moze i masz racje ze juz nie jest taki młody. Ale co do jego kunsztu i filmu w ktorych grał i cenie je to :wszystkie czesci bourne'a oceans 11 12 13 bardzo fajnie wcielil sie w role w filmie skazani na siebie,Nazywał się Bagger Vance,Szeregowiec Ryan,ale chyba najbardziej podobala mi sie rola w Buntownik z wyboru oczywiscie wielu filmow nie widzialem wiec nie moge sie wypowiedziec na tematy innych produkcji .ale podkreslam to tylko i wylacznie moje skromne zdanie pozdro i wesolych swiat =]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones