Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

Myslicie ze Matt jest fajny? Wklejcie sobie ten link i obejrzyjcie filmik - http://www.break.com/index/matt_damon_leaves_jimmy_kimmel_show.html [www.break.com/index/mat...]

Matt zachowal sie jak male dziecko, szkoda ze sie jeszcze nie poplakal naprawde zal mi takich ludzi :)

Mongoose

www.break.com/index/matt_damon _leaves_jimmy_kimmel_show.htm

Mongoose

to chyba było zaranżowane, ale jak nie to w sumie ostro się z niego polewali - miał prawo się wkurzyć;)

Mongoose

niedziwie ze sie w...ł. tez bym sie wnerwila jakby zrobiono mi cos takiego. czy zauwazylas ze inny znany aktor zamiast sie smiac jak inni niecierpliwil sie BA! nudzil sie?? Ben Stiller jakos nie byl zadowolony bo jemu mogliby tez zrobic cos podobnego... tracili tylko jego(matta) czas bo w tej chwili mogl zrobic cos pozyteczniejszego... program jak dla mnie nie byl smieszny lecz zalosny. no ale mogl to rozegrac inaczej udac ze nic sie niestalo zgodzic sie przyjsc na drugi dzien i nie przyjsc. ciekawe co by zrobili....

Chandni

Hehe, ale pojechał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mongoose

Jaka beka, przecież to było wszystko zaaranżowane, wy myślicie że to tak na serio? LOL XD

draciel_one

Mi się jednak zdaje, ze to nie było zaaranzowane. Inaczej Stiller tak by sie nie zachował. Po prostu mi się zdaje, ze facet sie nieźle wkurzył... TO sie przecież zdazyć może każdemu, a zwłaszcza w takim głupkowatym programie...

Kaliope

Pewnie, że to było zaaranżowane.

Mongoose

Albo to było zaaranżowane albo w amerykańskiej telewizji wrócili do średniowiecza kompletny brak profesjonalizmu przecież Matt to profesjonalista cały czas udziela wywiadów a to była żenada ja bym mu lepiej pojechała mogło by dojść do rękoczynów przecież on jest normalnym facetem i jeśli oni odpalają mu taki numer to on miał prawo ich zjeb.. ityle brawo Mat!!!!

emajeczka

To było wszystko odegrane, Damon w jednym z wywiadów nawet o tym wspominał. No ale fajnie wyszło ;]

Mongoose

Żal ci takich ludzi? Człowieku... przecież to od razu widać, że to jest wyreżyserowane. Każdy myślący człowiek to zauważy, chociażby po scenie z Benem Stillerem...

Lupus_E

A mógłby mi ktoś pokrótce wyjaśnić w kilku słowach o co chodzi w tym filmidle, bo u mnie z angielskim na bakier niestety :( Należę do grona germanofilów, więc w tym przypadku pozostają mi jedynie puste domysły, a ciekawość pali niepomiernie :)

Bardzo Was proszę o kilka słów wyjaśnienia! Z góry dzięki :)

owsianka

Mniej więcej: prowadzący powiedział, że przed jego przyjściem odbywał rozmowy z innymi miłymi goścmi m.in. Benem Stillerem i chciałby ją kontynuować, więc przeprosił Damona i zapytał go czy nie mógłby przyjść jutro. Ten powiedział, że kurwa nie może, więc prowadzący odrzekł, że w takim razie musza kończyć program. A potem już możesz się domyśleć co się działo...

Levanter

Dziękuję Ci, znacznie rozświetliłeś mi dajmonowe mroki i ciemności :)

Mongoose

Sito, jak tak myślisz to mało wiesz i jesteś Powierzchowny. Nie znam angielskiego perfekt, ale Dammon miał rację, powinien dac w pysk prowadzącemu i zwinąć sie.Jest na tyle mocny sławą i kassą że wszyscy mogą mu skoczyć, on juz nie musi się wdzięczyć.Może mówic co myśli i żądać szacunku dla siebie.
Jeżeli było to jednak ustawione, ....to nie kumam gościa: po co??
Przecież takimi tanimi trickami to ratuja sie na iaden wieczór aktorzy klasy D.Lub E.
Dlatego jestem za tym, że to była natura, a program miałpokazać gwiazdora jako zwykłego człowieka, co to sie może w...wić. Ale to przeciaz było wiadome.
Falstart producemtów programu.
Hej!

Mongoose

Jimmy Kimmel show na tym polega!! To było zaaranżowane!! Naucz sie angielskiego, a potem opowiadaj o czym jest amerykanski program! ;) Obejzyj sobie wiecej jego programow, bo sa naprawde zabawne. ;p

olka_19

Olka,jeśli to było zabawne,to gratuluje gustu! Poza kilkunastoma dobrymi filmami to naród chały i badziewia. Jeżeli Damon był ustawiopny, a nie z natury ,to dowód na to że sie skundlił. Jakby gołą Dupę pokazał było by jeszcze weselej! Tak jak J.Timberlake() pokazał cycka J.J.--ale nie wypaliło, choć hordy Amerykanów sie dały nabrać.
Jestem przeciw szmaceniu sie; wybaczan gwiazdom 3-4 klasy, ale nie 1-2!!
Hej!

baca350

Hmm... To według ciebie Damon jest aktorem 1-2 klasy? Wybacz, ale raczej bym się z tym nie zgodziła...
:/

baca350

Alanka, jak piszesz to pisz do końca pełnymi zdaniami jak w I klasie uczyli. To na co byś sie zgodziła. ?? Dla mnie to 2 liga z powiewem pierwszej. Na I kasę to on musi poczekać. Hej!

baca350

"Pełnymi zdaniami"? Nie odrózniaż wielokropka? Wiesz, ja chciałam tylko podkreślić moją wątpliwość, co do twojej wypowiedzi.
Zdanie jest skończone, a tym bardziej dyskusja z Tobą. Jak chcesz znać moje zdanie o tym to poczytaj moje inne posty na tym forum o Damon'ie.
Szkoda mi klawiatury na głupstwa.

baca350

"Pełnymi zdaniami"? Nie odrózniaż wielokropka? Wiesz, ja chciałam tylko podkreślić moją wątpliwość, co do twojej wypowiedzi.
Zdanie jest skończone, a tym bardziej dyskusja z Tobą. Jak chcesz znać moje zdanie o tym to poczytaj moje inne posty na tym forum o Damon'ie.
Szkoda mi klawiatury na głupstwa.

baca350

Alanka: nie nerwuj sie, to jest forum. A ponadto nt. Damona szukanie innych postów to kłopotliwe.Można przeciez jednym zdaniem powiedziec jasno o co ci idzie, a nie pozostawiac pole do domysłów.I jeszcze sie obrażasz.
Hej!

baca350

Ja się nie obrażam, tylko zaciekle bronię swojego zdania.
:)
Dyskusję uważam za zamkniętą.

Kaliope

Co jest na tym filmiku? Nie chce mi to działać...

Ashen

W skrócie robia z Damona wała na oczach świata a ten sie pieni, i pewnie uzywa wyrazów.I to po chamsku robi prowadzący program niby rozrywkowy.
I jest kwestia : była to ustawka, czy nie?
Hej!

baca350

Ja już się gubię w tym czy to było prawdziwe czy nie. Ale widziałam jak Damon wychodził wściekły to Kimmel za nim pobiegł, jakby go chciał przeprosić. I sama nie wiem czy to było reżyserwoane. Jak tak, to świetna gra aktorska. Bravo!!!

Mongoose

a ciekawe jak Ty byś zachował ? zal mi takich ludzi ktorzy tak robią

ilcewicz

No nie mogę, rozwala mnie inteligencja niektórych ludzi... TO JASNE, że to było zaaranżowane, każdy średnio rozgarnięty przedszkolak to zauważy :P. Dlatego też należy go chwalić, bo się popisał wielkimi umiejętnościami aktorskimi!!! Lubię tego aktora :).

Mongoose

wszystko bylo zaaranzowane!!! to widac! a nawet jesli niektorzy tego nie dostrzegaja to : a) Matt tak sie nie mogl zchowac
b) Kimmmel moglby miec za to sprawe w sadzie ( znajac ameryke) c) nie pokazaliby tego pusciliby same reklamy d) widzialam juz mnostwo amerykanskich programow tego typu w/w Kimmel, O'Brien, Leno,Ellen, i wiele innych i wiem na czym ten Show polega uwierzcie mi to bylo zaaranzowane w dodatku bardzo dobrze!!! polecam obejrzec choc raz w zyciu Jerry'ego Springera tam to co sie dzieje to przechodzi ludzkie pojecie az mi kopara do ziemi opadla jak to zobaczylam ... i to jest for real!!! god....

Carolle

to nie oglądaj szmiry!!!Luknij jaki filmek niehudy a pierdoły zostaw palantom!!
A jeśli to była ustawka to czerwona kartka dla Dammona.
Hej!

(szlachectwo zobowiązuje, a on juz jest w TYM towARZYSTWIE)

baca350

to nie było zaaranżowane !!! luknijcie se na to i obejrzyjcie do końca http://pl.youtube.com/watch?v=4f14z5CMIJA tak mnie wkurzył ten prowadzący że ja pierdziele nie nawidze gościa za to świństwo co mu zrobił

maczos369

Hm. A jaki był ten prowadzący? Nie pamietam jego nazwiska w tmy sensie, ale chyba Jim Kimmel..kojaże go z wywiadu z Rickmanem. Zapraszma sławnych aktorów i z nimi zaryuje,a le żart na damonie był kiepski dosyć...
:/

Kaliope

http://vids.myspace.com//index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=14877948
dla niedowiarków, że to było wyreżyserowane- kolejny dowód.

aryel1

http://vids.myspace.com//index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=14877948 ;-)

aryel1

nie no ten filmik był swietny ;)
"Jjjenson Borne.." :)

maczos369

nie no ten filmik był swietny ;)
"Jjjenson Borne..." ;)

Mongoose

Dla nieznających specyfiki amerykańskich Talk Show'ów, cała scena może wyglądać rzeczywiście realistycznie.

Jednak cała sytuacja była WYREŻYSEROWANA, o czym można przeczytać w Wikipedii:

http://en.wikipedia.org/wiki/Matt_Damon

cytat: "Kimmel later confirmed to USA Weekend that the skit was entirely planned and Damon willingly played along"

Teraz wszyscy, którzy nie doceniali go jako aktora, a jednocześnie uwierzyli w realizm tego wydarzenia, muszą chyba zrewidować swoje poglądy na temat jego umiejętności aktorskich ;)

J__Merrick

Dzięki ci J. Merrick, wreszcie ktoś przedstawił im dowód, który może przyjmą do wiadomości.

Mongoose

Już po obejrzeniu pierwszego filmiku widać, że cała ta 'akcja' jest wyreżyserowana. Oczywiście Matt mógłby się wkurzyć, gdyby ktoś go tak wkręcał- ale żeby tak reagować? Najbardziej wpływowa osoba 2006 roku (Matt) nie musiałaby czegoś takiego znosić, a w napisach końcowych nie pokazaliby takiej 'wiązanki' gdyby główna zainteresowana osoba się na to nie zgodziła. A pozostałe dwa fragmenty programu to potwierdzają- jedna wielka mistyfikacja, żeby zwiększyć oglądalność programu i filmów z Matt'em. Ale w sumie kolesie mają mistrza- te scenki rozwaliły moją psychikę- genialne!

Mongoose

Ciekawe jak ty byś się zachował gdyby na oczach milionów ludzi w studio, kraju i świecie jakiś gościu ci wrzucał. Ja bym zareagowała dokładnie tak samo (mimo iż niewiele zrozumiałam z tego co mówili oni obaj). A po za tym gdybyś nie zauważył owy wybuch furii Damona nastąpił już po puszczeniu napisów końcowych, a mało kto ogląda to co się dzieje podczas tej części każdego programu. Dzięki temu można się dowiedzieć iż nie chciał robić spektaklu? Jest osoba publiczną, nie przeczę, mógłby się liczyć z takimi sytuacjami i zacząć panować nad sobą, ale to też nie oznacza, że byle jaki frajer ma prawo się z niego wyśmiewać w drugorzędnym programie... Mi jest łatwo zrozumieć jego zachowanie.

Mongoose

Jestem w stanie uwierzyć w to co mówisz balex. Nawet jest mi to bardziej na rękę niż usprawiedliwianie jego zachowania... Pozostawmy mój poprzedni komentarz jako "GDYBY...":)

Mongoose

Przecież to było tylko zaaranżowane. Nie domyśliłeś się?

anma_2

kurde sory wczesniejszych postow nie czytałem... a ten Damon mimo że ma wygląd pedała ma jednak chłop klase i jest naprawde utalentowany ( wole jego niż tego pe...ala Afflecka ) Buntownik z wyboru i trylogia o Bournie to moje ulubione filmy

MilesQuaritch

http://youtube.com/watch?v=wnVJZkDuVBM

No dajcie spokoj, przeciez to tylko zart. Tutaj odpowiedz Sarah Silverman, czyli dziewczyny Kimmela, ktora tez niezla jajcara jest, pozartowala sobie z Mattem z Jimmy'ego. To wszystko zarty przeciez :)

Mongoose

A ja się na to po prostu dobrze uśmiałam. Chyba o to chodziło w tym filmiku... ;) Bo jeśli tak, to wyszedł. :D Hahaha!

Mongoose

fajowe!!!! to jest aktor, gra tak dobrze ze trudno rozpoznac czasem czy to gra czy real :D jeszcze bardziej go polubilam :)

Nela_15

A własnie że nie.....a skurw...zachował się jak rozpieszczony bachor.
Zawsze nielubiłem tego aktora...a odpowiedz Johna Kimmela na video Matta i jego dziewczyny przebija wszyyystko :D

Mongoose

http://www.joemonster.org/art/8801/I-am-f*cking-Matt-Damon-czyli-najlepszy-dowci p-w-historii-telewizyjnych-show

po tym dowcipie mam coraz wiekszy szacunek do Damona ma chlop klase i poczucie humoru :D swietne

Max

ci to mają pomysły na zemste....dobre,dobre, bardzo dobre... :)

Mongoose

Tak w ogóle to trzeba zaznaczyć, że filmik jest wyrwany z kontekstu. Jak ktoś widział choćby kilka odcinków show Jimmy'iego Kimmela (który jest programem KOMEDIOWYM), to wie, że prowadzący zwykł na końcu każdego programu przepraszać Matta Damona, że program się kończy i znów nie ma czasu by z nim porozmawiać.
Kiedy się to wie, to skecz już staje się jasny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones