Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

Renner vs Damon

użytkownik usunięty

Kto lepszym tajnym agentem? Dla mnie rzecz jasna - Jeremy. Zjada Damona aktorsko, ma więcej charyzmy w takiej roli.


PS: To nie prowokaja, to moja prywtna opinia.

Ciebie zjada pycha i głupota

loko70

Pyszny to był mój obiad.

Damon lepszy.

użytkownik usunięty

Co to jest ''prowokaja'' i ''prywtna'' opinia? Nie dość, iż debil, to jescze dysortograf-Cały czas mnie zaskakujesz.

Renner lepszy, oczywista oczywistość. Nie wiem dlaczego tak uważam, ale to chyba dlatego, że nie lubie Damona, a to ponieważ, iż nie nadaje się on do filmów akcji. Nie wiem w ogóle dlaczego ktoś mu zaproponował filmy akcji spod znaku PG-13... Co do Rennera, nie mam wątpliwości. Świetne role w filmach akcji, kryminałach w The Town, MI 4, SWAT czy The Hurt Locker chociaż ten ostatni to inny gatunek, ale to szczegół.

ptakusz

Świetnie zagrał w trylogii o Bournie. Dzięki tej roli odżył jako aktor, posypało się mnóstwo propozycji... ale według Ciebie nie nadaje się do filmów akcji?
HAHAHA (parsknął śmiechem) ! :-]

Damon jest zdecydowanie lepszy.

Ma więcej charyzmy, ekstra powód. Nie zapominajmy, że Bourne cierpiał na zaniki pamięci i był mocno zagubiony. Te dwie postaci są od siebie zupełnie różne, porównanie jest bez sensu.

Dwie skrajne opinie zawsze odrzuca szczególnie kogoś kto nie lubi go... bo nie. Jak dla mnie świetna kreacja Jasona Bourne'a, może nie pasuje na super agenta ale nie o to tutaj chodziło, miał być zwykły normalny człowiek wyćwiczony przez wywiad a zarazem nie rzucający się w oczy a nie kolejny James Bond, i nie wiem czy ktoś by to zagrał lepiej

jak dla mnie to Matt jest dużo lepszy jako Bourne i szkoda że nie będzie go w następnych częściach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones