Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

Ciasteczko . :) Nie jest 'klasycznie' przystojny, ale jest w nim coś, co sprawia, że chciało by się mieć go w łóżku.. a także i poza nim :) 'Coś' czego brakuje, moim zdaniem np. Pittowi..
Poza tym, Damon, to niezwykle utalentowany człowiek. Seksowny, utalentowany i na pewno nieprzeciętnie inteligenty .. Czego chcieć więcej . :D

krolowa_sniegu_2

zgadzam się w 100% dla mnie Pitt Cruise i paru innych to takie cioty....jeszcze Di caprio ma coś w sobie choć jest z zupełnie innej bajki jak Damon

krolowa_sniegu_2

a po 2gie patrząc na jego zdjęcia z różnych produkcji im starszy tym lepszy;p

krolowa_sniegu_2

Jestem po obejrzeniu trylogii z Bournem i jestem zachwycona Mattem. A rzeczywiście nie jest, tak jak to napisałaś klasycznym przystojniakiem. Ma w sobie to COŚ ;))

krolowa_sniegu_2

Przepraszam , może głupie pytanie, ale jak określisz klasycznie przystojnego gościa?

skyfighter

nie da siego okreslic epitetami. 'Klasycznie przystojny" czy tez "Klasycznie piekna" jest raczej terminem umownym. Czyli przykladowo- klasycznie przystojny bedzie Brad Pitt, a klasycznie piękna Audrey Hepburn, czyli osoby, ktore podobaja sie wiekszosci populacji tej planety . ;) Tak przynajmniej mi sie zdaje.

Solje: pisalam za siebie, nikt nie kaze Ci sie z tym utozsamiac. Uwazam ze Twoja wypowiedz jest z d*py wyjeta, nie wiem po co w ogole ja wstawilas. Nie trzeba byc wybitnie inteligentym, by czytajac mojego posta domyslic sie, ze kierowany jest do osob majacych podobne zdanie co ja.

krolowa_sniegu_2

Chciałoby się? Pisz za siebie ("chciałabym"), bo ja na przykład nie chciałabym i ten pan mi się w ogóle nie podoba

krolowa_sniegu_2

mam identyczne odczucie , oglądałam z nim jakiś program i rzeczywiście bardzo inteligenty człowiek ;) na 1 rut oka trochę przypominał mi Leonardo DiCaprio . Po za tym to świetny aktor który ciężko pracą jest tym kim jest uwielbiam go ma coś w sobie co nieustanie przyciąga gdy się na niego patrzy . Uwielbiam go szczególnie za role z lat 90 .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones