Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

nie wiem co ma takiego w sobie ze mnie tak odpycha.nie mowie,ze jest zlym aktorem,bo do najgorszych nie nalezy.ale jak slysze ze gra w jakims filmie trace ochote na jego obejrzenie;/

blowingbubble

nom ma coś w sobie tyle że na mnie działa na odwrót, strasznie lubię gościa, patrzę na niego i się uśmiecham:)

użytkownik usunięty
blowingbubble

A moja reakcja jest taka: nalepsiejszy aktor na świecie, zabawny, nawet jak film jest beznadziejny to Matt gra genialnie...:)

coz,musze przyznac ze ogladalam z nim zaledwie 3,4 filmy.moze jeszcze sie do niego przekonam choc na ta chwile jestem zdecydowanie na nie;D

blowingbubble

myślę że Ci się to już nie zmieni:) no po prostu ludzie się rodzą fanami lub nie fanami Matta:)

użytkownik usunięty
number_nine

Z Mattem jest tak: albo od zawsze się Go kocha albo nie...;D

blowingbubble

blowingbubble, ze mną jest tak samo ;) Nie mogę wyzbyć się wrażenia, że bije od niego buta i nie przepadam za tym aktorem.

505

tak tez sadzilam,ze sama nie jestem. jest mnostwo takich aktorow czy aktorek. dla mnie chociazby hilary swank albo jim carey(jego to bez kitu juz trzeba od razu pokochac albo momentalnie znienawidzic)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones