Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

ale rola w Intrygancie konkretna i ta w buntowniku tez nie najgorsza

widzialem z nim 14 filmow
srednia 7

Sparow5

Ja 15, średnia 6,5 - chyba przegapiłam coś wybitnego że aż zaniżyło ;)

thesecondnetoknow

w wybitnym niczym nie zagral z tego co widzialem, jednak ma on pare nieprzecietnych produkcji: wystep w bdb trylogii o Bournie naprawde kino sensacyjne wysokich lotow, polaczenie dobrych sekwencji walk, szczelanin z niezla fabula, do tego technicznie tez bez zarzutu, kolejnym wielkim projektem jest Infiltracja mojego ulubionego rezysera, niestety nie podzielam wielkich zachwytow krytykow i wiekszosci userow, po prostu Goodfellas to dla mnie film 2-3 klasy wyzej. Idac dalej, na pewno do bardziej udanych produkcji zalicze ulubiona kom. romantyczna W pogoni za Amy, swietny wizualnie i technicznie Szeregowiec Ryan moze zbyt patetyczny, ale dobrze sie ogladalo, Buntownik z wyboru. Ciekawia mnie 2 filmy z nim, a mianowicie utalnetowany pan ripley i dobry agent.

użytkownik usunięty
Sparow5

Zauważ jakie to były role. Bardzo takie ambitne, wybierane. To mi się w nim podoba. Przeciwieństwo to dla mnie Nicolas Cage i jego role w filmach typu "Next"

użytkownik usunięty

Spróbuję wymienić te ciekawsze:
- Intrygant
- Invictus - Niepokonany
- Seria z Bournem – komercyjny, ale nietandetny
- Buntownik z wyboru
- Medium – niekomercyjny, dla widowni z traumami po stracie bliskich

Hmm, jak się wymienia to jest troche trudniej :) Coś mało tych ambitnych filmów. Jeszcze może Bracia Grimm na plus dzięki Gillianowi i klimatowi jaki stworzył. Eurotrip w tym zestawieniu na minus. Odpowiednikiem "Nexta" może być "Władcy umysłów", chociaż dla mnie różnica jest kolosalna (te dialogi w "Next"...). Cóż, nie pokazałem że Damon dobiera sobie filmy tak wyraźnie jak chciałem. Może gdy się dobiera scenariusze, gra się w mniejszej liczbie filmów.

Sparow5

http://www.filmweb.pl/film/Utalentowany+pan+Ripley-1999-867 - widzial ktos?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones